لوازم آرایش لب

1-24 از 151

یکی از روش هایی که جلوه و جذابیت صورت شما را زیاد می کند،آرایش لب است که زدن آن باید به صورت مرتب و با استفاده از رنگ های متناسب با صورت انجام شود.با آرایش لب قادر خواهید بود که فرم لب های خود را برجسته و یا متناسب با صورت خود کنید تا جلوه‌ای زیبا و جذاب را داشته باشد.شما می توانید انواع رژ لب مانند رژ لب مدادی، رژ لب مایع و...، همچنین خط لب با رنگ‌های متنوع و برندهای معروف با بهترین کیفیت در سایت فروشگاهی پیراکده مشاهده و خریداری کنید.

Artskin

پالت رژلب 24 رنگ آرت اسکین Artskin

24 رنگ کاربردی و پرطرفدار/کیفیت و ماندگاری بالا/پوششی مات و مخملی/بافتی سبک و زیبا بر روی لب/استفاده به عنوان کانسیلر لب
94,500 تومان
HudaBeauty

پک رژلب جامد مات هدی بیوتی Huda Beauty

12 رنگ جذاب و پرطرفدار/پوشش دهی مات و مخملی/ پوشش نرم و کامل بدون ایجاد ترک و پوسته پوسته شدن/کیفیت و ماندگاری عالی/بسته بندی شیک و زیبا مناسب هدیه
375,000 تومان
HudaBeauty

پک رژلب جامد شاین هدی بیوتی Huda Beauty

12 رنگ زیبا و جذاب/پوشش دهی شاین و براق/با پوشش دهی یکدست و نرم/جلوگیری از پوسته پوسته شدن لب و ایجاد ترک/بسته بندی زیبا و شیک مناسب هدیه/کیفیت و ماندگاری عالی
255,000 تومان
Karité

حجم دهنده لب تیوپی کاریته Karité

افزایش فوق العاده حجم لب در 4 هفته، تاثیرگذاری بسیار بالا، دارای حجم 17 میلی‌لیتر، خاصیت ضد آب و ماندگاری بالا، حجم دهی به لبها بدون نیاز به تزریق ژل و عمل ج...
از 25,000 تومان
گزینه بیشتر: انتخاب محصول

 انواع لوازم آرایش لب 

آرایش لب از موارد بسیار مهم و اساسی می‌باشد که زیبایی و جلوه صورت را دو چندان می‌کند. با استفاده از انواع لوازم آرایش لب می توانید لبی برجسته و زیبا را با نمایی مات و یا براق برای خود بسازید. انواع لوازم آرایشی لب همچون رژ لب و خط لب در مدل های متفاوتی که در زیر نام برده می‌شود وجود دارد:

  • بالم لب (Lip Balm)
  • رژ لب جامد
  • رژ لب مایع
  • خط لب
  • رژ لب مدادی
  • برق لب

بالم لب (Lip Balm)

بالم لب (Lip Balm) یکی از لوازم آرایشی کاربردی می باشد که بیشتر به عنوان نرم کننده لب استفاده می شود. در برخی موارد بالم لب دارای فرمولاسیون رنگی می باشد که در این صورت علاوه بر این که دارای خاصیت نرم کنندگی است، زیبایی و جلوه ای طبیعی و درخشان را به لب های شما می‌بخشد.

رژ لب جامد

رژ لب جامد (ماتیک) در انواع متفاوت مات و براق وجود دارد که در شکل‌های مختلفی همچون رژ لب مدادی یا پوکه ای می‌باشد. رژ لب جامد به سبب ماندگاری و پوشش دهی بالایی که دارد مورد استفاده ی بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

رژ لب مایع

رژ لب مایع مناسب برای خانم هایی است که دارای لب های نازک و باریک هستند که با استفاده از رژ لب مایع می‌توانند لب خود را برجسته کنند. رژ لب مایع در انواع متنوع مات و براق وجود دارد. از ویژگی بی نظیر رژ لب مایع ماندگاری بالای آن می باشد که بیشتر مناسب برای خانم های شاغل نیز است.

خط لب

خط لب یکی از کاربردی ترین قسمت های آرایش لب می باشد چرا که بسته به نوع استفاده از آن می توانید لب های کوچک یا بزرگ و برجسته را بسازید:

  • با استفاده از خط لب قبل از زدن رژ لب می توانید مانع از پخش شدن رژ یا همان ماتیک بشوید.
  • با زدن خط لب زیر رژ لب می توانید لبی برجسته و بزرگ داشته باشید.

رژ لب مدادی

رژ لب مدادی با توجه به نوک کلفت و روغنی که دارد به راحتی بر رو لب کشیده شده و لب را برجسته و حجیم نیز می‌کند. با توجه به کیفیت و ماندگاری بالایی که دارد امروزه بشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. رژ لب مدادی رنگ مات و جذابی را به لب های شما می‌بخشد.

برق لب

برق لب در انواع رنگ های زیبا و همچنین به صورت بی رنگ وجود دارد که تنها برای جلوه براق و زیباتر شدن لب استفاده می‌شود.