لوازم آرایش لب

یکی از روش هایی که جلوه و جذابیت صورت شما را زیاد می کند،آرایش لب است که زدن آن باید به صورت مرتب و با استفاده از رنگ های متناسب با صورت انجام شود.با آرایش لب قادر خواهید بود که فرم لب های خود را برجسته و یا متناسب با صورت خود کنید تا جلوه‌ای زیبا و جذاب را داشته باشد.شما می توانید انواع رژ لب مانند رژ لب مدادی، رژ لب مایع و...، همچنین خط لب با رنگ‌های متنوع و برندهای معروف با بهترین کیفیت در سایت فروشگاهی پیراکده مشاهده و خریداری کنید.

جستجوی شما با هیچ محصولات مطابقت نداشت

 انواع لوازم آرایش لب 

آرایش لب از موارد بسیار مهم و اساسی می‌باشد که زیبایی و جلوه صورت را دو چندان می‌کند. با استفاده از انواع لوازم آرایش لب می توانید لبی برجسته و زیبا را با نمایی مات و یا براق برای خود بسازید. انواع لوازم آرایشی لب همچون رژ لب و خط لب در مدل های متفاوتی که در زیر نام برده می‌شود وجود دارد:

  • بالم لب (Lip Balm)
  • رژ لب جامد
  • رژ لب مایع
  • خط لب
  • رژ لب مدادی
  • برق لب

بالم لب (Lip Balm)

بالم لب (Lip Balm) یکی از لوازم آرایشی کاربردی می باشد که بیشتر به عنوان نرم کننده لب استفاده می شود. در برخی موارد بالم لب دارای فرمولاسیون رنگی می باشد که در این صورت علاوه بر این که دارای خاصیت نرم کنندگی است، زیبایی و جلوه ای طبیعی و درخشان را به لب های شما می‌بخشد.

رژ لب جامد

رژ لب جامد (ماتیک) در انواع متفاوت مات و براق وجود دارد که در شکل‌های مختلفی همچون رژ لب مدادی یا پوکه ای می‌باشد. رژ لب جامد به سبب ماندگاری و پوشش دهی بالایی که دارد مورد استفاده ی بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

رژ لب مایع

رژ لب مایع مناسب برای خانم هایی است که دارای لب های نازک و باریک هستند که با استفاده از رژ لب مایع می‌توانند لب خود را برجسته کنند. رژ لب مایع در انواع متنوع مات و براق وجود دارد. از ویژگی بی نظیر رژ لب مایع ماندگاری بالای آن می باشد که بیشتر مناسب برای خانم های شاغل نیز است.

خط لب

خط لب یکی از کاربردی ترین قسمت های آرایش لب می باشد چرا که بسته به نوع استفاده از آن می توانید لب های کوچک یا بزرگ و برجسته را بسازید:

  • با استفاده از خط لب قبل از زدن رژ لب می توانید مانع از پخش شدن رژ یا همان ماتیک بشوید.
  • با زدن خط لب زیر رژ لب می توانید لبی برجسته و بزرگ داشته باشید.

رژ لب مدادی

رژ لب مدادی با توجه به نوک کلفت و روغنی که دارد به راحتی بر رو لب کشیده شده و لب را برجسته و حجیم نیز می‌کند. با توجه به کیفیت و ماندگاری بالایی که دارد امروزه بشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. رژ لب مدادی رنگ مات و جذابی را به لب های شما می‌بخشد.

برق لب

برق لب در انواع رنگ های زیبا و همچنین به صورت بی رنگ وجود دارد که تنها برای جلوه براق و زیباتر شدن لب استفاده می‌شود.