روش‌های ارسال

فروشگاه اینترنتی پیراکده متشکل از اعضای متعهد و مسئولیت پذیری در بخش‌های مختلف بوده که در این مجموعه مسئولیت جمع آوری اقلام فاکتور، بسته بندی، ارسال و پیگیری سفارشات و رضایت مشتریان بر عهده تیم انبارداری و لجستیک می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیشگیری از هرگونه خطا؛ جمع آوری و ارسال بسته‌ها در فروشگاه اینترنتی پیراکده طی دو مرحله جمع آوری و بسته بندی از فیلتر واحد انبارداری و لجستیک عبور می‌کند و برای تامین رضایت خاطر مشتریان کنترل کاملی بر مرسولات به عمل می‌آید. در رابطه با ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی پیراکده، با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، از روش‌های مختلفی برای ارسال سفارشات استفاده می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

ارسال توسط پست پیشتاز

مدت زمان تحویل کالا توسط پست پیشتاز برای استان تهران و البرز معمولا 2 الی 3 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد. همچنین مدت زمان تحویل کالا توسط پست پیشتاز برای سایر استان ها معمولا 3 الی 7 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد. هزینه حمل و بسته بندی با پست پیشتاز مبلغ 30,000 تومان می باشد.

پس از ارسال سفارش توسط ما، کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک می شود و می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات پستی و وارد کردن کد رهگیری بسته، از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.

ارسال اکسپرس و ارسال فوری پیراکده

استفاده از ارسال اکسپرس و فوری پیراکده فقط برای استان البرز و تهران قابل استفاده می‌باشد که با اسنپ یا تپسی صورت می گیرد. در این روش، بعد از ثبت و پرداخت سفارش خود، می بایست لوکیشن گیرنده را به واتساپ پیراکده بفرستید تا سفارش شما با هماهنگی خودتان ارسال شود. هزینه ارسال اکسپرس و فوری بر عهده مشتری می باشد.

توجه داشته باشید که ارسال سفارشات از انبار تهرانسر صورت میگیرد و هزینه اسنپ با توجه به لوکیشن گیرنده معمولا بین 40هزار تومان الی 140هزار تومان می باشد.

ارسال با تیپاکس
مدت زمان تحویل کالا توسط تیپاکس معمولا بین 1 تا 3روز کاری بعد از ارسال می باشد. در این روش هزینه ارسال با توجه به وزن و ابعاد بسته توسط شرکت تیپاکس برای مشتری پیامک می شود و بصورت پس کرایه در هنگام تحویل بسته به مشتری توسط مامور انتقال تیپاکس دریافت می گردد. توجه داشته باشید که هزینه ارسال با تیپاکس معمولا بیشتر از پست می باشد.