روش‌های ارسال

فروشگاه اینترنتی پیراکده متشکل از اعضای متعهد و مسئولیت پذیری در بخش‌های مختلف بوده که در این مجموعه مسئولیت جمع آوری اقلام فاکتور، بسته بندی، ارسال و پیگیری سفارشات و رضایت مشتریان بر عهده تیم انبارداری و لجستیک می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیشگیری از هرگونه خطا؛ جمع آوری و ارسال بسته‌ها در فروشگاه اینترنتی پیراکده طی دو مرحله جمع آوری و بسته بندی از فیلتر واحد انبارداری و لجستیک عبور می‌کند و برای تامین رضایت خاطر مشتریان کنترل کاملی بر مرسولات به عمل می‌آید. در رابطه با ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی پیراکده، با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، از روش‌های مختلفی برای ارسال سفارشات استفاده می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

ارسال اکسپرس و ارسال فوری پیراکده

استفاده از ارسال اکسپرس و فوری پیراکده فقط برای استان البرز و تهران قابل استفاده می‌باشد که با اسنپ یا تپسی صورت می گیرد. در این روش، بعد از ثبت و پرداخت سفارش خود، می بایست لوکیشن گیرنده را به واتساپ پیراکده بفرستید تا سفارش شما با هماهنگی خودتان ارسال شود.

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس پیراکده برای شهر کرج شامل مناطق زیر می‌باشد:

  • از جنوب تا مهرشهر
  • از شمال تا گوهردشت و باغستان
  • از غرب تا حصارک و دانشگاه خوارزمی
  • از شرق تا بلوار چمران

هزینه ارسال اکسپرس برای شهر کرج :

  1. هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های زیر 300,000 تومان، 30,000 تومان می‌باشد.
  2. هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 300,000 تومان، 25,000 تومان می‌باشد.

ارسال توسط پست پیشتاز

مدت زمان تحویل کالا توسط پست پیشتاز برای استان تهران و البرز معمولا 1 الی 3 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد. همچنین مدت زمان تحویل کالا توسط پست پیشتاز برای سایر استان ها معمولا 3 الی 7 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد.

هزینه حمل و بسته بندی سفارش در پیراکده با توجه به مقدار سبد خرید متفاوت می‌باشد که مبالغ آن به شرح زیر است:

  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های زیر 350,000 تومان، برای شهر کرج 17,000 ت / برای شهرستانهای کرج 20,000 ت / برای سایر استانها 22,000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 350,000 تومان، رایگان است.

پس از ارسال سفارش توسط ما، کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک می شود و می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات پستی و وارد کردن کد رهگیری بسته، از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.