روش‌های ارسال

فروشگاه اینترنتی پیراکده متشکل از اعضای متعهد و مسئولیت پذیری در بخش‌های مختلف بوده که در این مجموعه مسئولیت جمع آوری اقلام فاکتور، بسته بندی، ارسال و پیگیری سفارشات و رضایت مشتریان بر عهده تیم انبارداری و لجستیک می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیشگیری از هرگونه خطا؛ جمع آوری و ارسال بسته‌ها در فروشگاه اینترنتی پیراکده طی دو مرحله جمع آوری و بسته بندی از فیلتر واحد انبارداری و لجستیک عبور می‌کند و برای تامین رضایت خاطر مشتریان کنترل کاملی بر مرسولات به عمل می‌آید. در رابطه با ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی پیراکده، با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، از روش‌های مختلفی برای ارسال سفارشات استفاده می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

ارسال اکسپرس پیراکده

استفاده از ارسال اکسپرس پیراکده فقط برای مقصد کرج قابل استفاده می‌باشد. در این روش ارسال پیراکده، سفارش‌هایی که تا ساعت 7 صبح ثبت گردند ساعت 9 الی 21 روزهای کاری زوج صورت رایگان برای شما ارسال خواهند شد.

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس پیراکده برای شهر کرج شامل مناطق زیر می‌باشد:

  • از جنوب تا مهرشهر
  • از شمال تا گوهردشت و باغستان
  • از غرب تا حصارک و دانشگاه خوارزمی
  • از شرق تا بلوار چمران

ارسال فوری پیراکده

در صورتی که مقصد و محل تحویل کالا استان البرز یا تهران باشد، استفاده از روش ارسال فوری پیراکده برای شما مقدور می‌باشد. در روش ارسال فوری پیراکده سفارش‌هایی که تا ساعت 7 صبح ثبت گردند ساعت 9 الی 21 روزهای کاری فرد ارسال خواهند شد. ارسال فوری نیز همانند سایر روش‌های ارسالی متناسب با مبلغ خرید، هزینه حمل و بسته بندی دارای گزینه‌های متفاوت بوده که به شرح زیر می‌باشد:

هزینه حمل و بسته بندی سفارش های زیر 300.000 تومان، برای تهران 58.000 تومان و برای البرز 35.000 تومان می‌باشد.

هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بین 300.000 تا 600.000 تومان، برای تهران 45.000 تومان و برای البرز 25.000 تومان می‌باشد.

هزینه حمل و بسته‌بندی سفارشاتی با مبلغی بین 600.000 تا 1.000.000 تومان، برای تهران 25.000 تومان و برای البرز 15.000 تومان می‌باشد.

هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 1.000.000 تومان، رایگان است.

ارسال فوری پیراکده

توجه داشته باشید که ارسال فوری پیراکده تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

ارسال توسط پست پیشتاز

مدت زمان تحویل کالا در این روش معمولا 2 الی 4 روز کاری(پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد. هزینه حمل و بسته بندی سفارش با توجه به مقدار سبد خرید متفاوت می‌باشد که مبالغ آن به شرح زیر است:

هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های زیر 100.000 تومان، 15.000 تومان می‌باشد.

هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بین 100.000 تا 200.000 تومان، 10.000 تومان می‌باشد.

هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 200.000 تومان، رایگان است.

پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق پست؛ می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات پستی و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.

ارسال توسط تیپاکس

مدت زمان تحویل کالا در این روش 1 الی 3 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد.

قبل از انتخاب این روش ارسال، از داشتن دفتر تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمائید. لازم به ذکر است که هزینه حمل این روش ارسال به صورت پس کرایه (هزینه بر عهده مشتری هنگام تحویل کالا) می‌باشد.

پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق تیپاکس؛ می‌توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارش خود مطلع شوید.

دریافت حضوری کالا

پس از پرداخت و دریافت پیامک تا 3 روز کاری مهلت دریافت سفارش را خواهید داشت، همچنین در هنگام تحویل گرفتن بسته، ارائه کد تحویل پیامک شده الزامی است. لازم به ذکر است که به دلیل رعایت الزامات بهداشتی از پذیرفتن شما به داخل دفتر مجموعه معذوریم و با هماهنگی قبلی سفارش درب ساختمان تحویل داده می‌شود.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره‌ی شرایط، آدرس و زمان تحویل سفارش بر روی لینک کلیک کنید.

توجه داشته باشید که در هنگام دریافت حضوری کالا، ارائه کد تحویل پیامک شده الزامی می‌باشد.