لوازم آرایش چشم و ابرو

1-24 از 343

چشم نقطه اصلی و کانونی صورت است که آرایش آن تاثیر شگرفی در زیبایی و تغییر چهره خواهد داشت به همین سبب نحوه ی آرایش چشم و انتخاب جنس و نوع و رنگ لوازم آرایشی در آرایش چشم بسیار مهم می باشد.برای آرایش چشم به نکات مهمی از جمله فرم و شکل و اندازه چشم باید توجه بسیاری داشت به طور مثال اگر چشمان ریز و کوچکی دارید و می خواهید درشت و زیبا جلوه داده شود باید از سایه کمرنگ استفاده نمایید. پیراکده سابقه درخشانی در ارائه انواع لوازم آرایش چشم با رنگ های متنوع و برندهای مطرح و شناخته شده را دارد.

معرفی انواع خط چشم

همانطور که گفته شد چشم نقطه کانونی و مهم چهره می‌باشد که کشیدن یک خط چشم خوب زیبایی صورت شما را دوچندان می‌کند. انواع خط چشم موجود در بازار به شما این امکان را می‌دهد تا خط چشمی زیبا و جذاب را بر روی پلک های خود ایجاد کنید.

خط چشم ژله ای

مواد تشکیل دهنده ی این مدل خط چشم از ژله می‌باشد که شما به وسیله ی خط چشم ژله ای می‌توانید خط چشمی حرفه ای و زیبایی بکشید.

خط چشم مدادی

استفاده از خط چشم مدادی نیازمند تجربه و مهارت فراوانی است اما با این حال اگر کسی حرفه ای باشد می‌تواند خط چشمی زیبا و خوش فرمی را ایجاد کند.

خط چشم ماژیکی

افرادی که در کشیدن خط چشم زیاد مهارت ندارند می توانند با استفاده از خط چشم ماژیکی به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی خط چشم هایی یکسان و خوش فرم بکشند. از ویژگی های این مدل خط چشم ماژیکی آن است که خیلی سریع خشک می‌شود.

خط چشم مویی

خط چشم مویی با برس ظریف و نازکی که دارد به راحتی خطوطی منظم و همانگ را بر روی چشم شما ایجاد می کند و از ویژگی های بی نظیر خط چشم مویی، خشک شدن سریع، دوام و ماندگاری بالا بدون ریزش و سایه کردن زیر چشم می باشد.

خط چشم مایع

با استفاده از خط چشم مایع می‌توانید خط چشمی زیبا و ظریف برای خود بکشید. استفاده از این مدل خط چشم بسیار کار دشواری است و نیاز به مهارت بسیاری دارد.

معرفی انواع سایه چشم

سایه چشم یکی از قسمت های آرایشی می باشد که جلوه و زیبایی چشم و ضاهر شما را دوچندان می کند. انواع سایه چشم برای راحتی شما در بازار وجود دارد که در رنگ های متنوع متناسب با هر سلیقه ای ارائه می گردد.

سایه چشم خشک

سایه چشم خشک همانطور که از نامش پیداست بدون چربی می‌باشد و ماندگاری بالایی را دارد.

سایه چشم مدادی

سایه چشم مدادی به دلیل نوک مدادی که دارد استفاده از آن برای روزمره بسیار راحت بوده و جزو کاربردی ترین سایه چشم می باشد.

سایه چشم پودری

سایه چشم پودری در رنگ های متنوع و جذاب در دو مدل اکلیلی و مات وجود دارد که سبب راحتی استفاده و زیبایی که دارد مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

سایه چشم آبرنگی و یا مایع

سایه چشم آبرنگی در پالت زیبا در رنگ های متنوع وجود دارند که با استفاده از یک قلم مو کشیده می شود. این مدل سایه چشم که به آکوا شناخته نیز می شود جزو زیباترین سایه ها بوده که علاوهد بر زیبایی، ماندگاری و روام بالایی را نیز دارا می باشد.

معرفی انواع ریمل

مژه از جمله یکی از قسمت مهم صورت می‌باشد که پرپشت و حجیم و بلند بودن آن در جلوه و زیبایی چهره تاثیر بسیاری را دارد. انواع ریمل با قابلیت های متفاوتی وجود دارد که به وسیله ی آن می توان مژه چشم را زیبا و جذاب کرد.

ریمل بلند کننده

ریمل بلند کننده دارای موادی می باشد که بر روی مژه ها می‌چسبند و مژه های کوتاه را بلند و زیبا جلوه می‌دهند.

ریمل حجم دهنده

ریمل حجم دهنده از موادی تشکیل شده است که مژه ها را پرپشت و حجیم می‌کند و جلوه ای زیبا را به چهره شما می‌بخشد.