لوازم آرایش ارزان

1-1 از 1

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید لوازم آرایشی داشته اما به دلیل گران بودن قیمت محصولات آرایشی موجود در بازار پشیمان شده‌اید و از تصمیم‌تان صرفنظر کردید. ما در دسته‌بندی بروکن باکس این امکان را فراهم کردیم تا شما بتوانید لوازم آرایشی مدنظرتان را با تخفیف و ارزان‌تر بخرید. دسته بندی بروکن باکس شامل لوازم آرایش ارزان، قیمت مناسب، تخفیف‌دار و تستر محصولات اورجینال، های کپی و کپی می‌شود که می‌توانید با هزینه کم‌تر آنها را تهیه نمایید. معمولاً محصولاتی با تخفیف یا ارزان در این دسته‌بندی ارائه می‌شوند که در حمل و نقل آسیب جزئی دیده یا مدتی کوتاه به عنوان تستر مصرف شده‌اند و قابلیت مصرف مجدد دارند؛ همچنین برای افرادی مناسب هستند که می‌خواهند محصولات با کیفیت مدنظرشان را با قیمتی ارزان‌تر خریداری کنند.

لوازم آرایش قیمت مناسب

اگر شما هم جزء کسانی هستید که دوست دارید لوازم آرایش قیمت مناسب و با کیفیت خریداری کنید اما به دلیل قیمت بالا محصولات برندهای معروف از خرید ناامید شده‌اید، ما در دسته‌بندی بروکن باکس محصولات باکیفیتی را گردآوری کردیم که می‌توانید با ارزان‌ترین قیمت ممکن بهترین لوازم آرایشی باکیفیت و پرطرفدار را خریداری نمایید که در حمل و نقل آسیب جزئی دیده‌اند یا مدتی تستر بوده‌اند. مثلا گاهی در حمل و نقل محصولات آینه پالت سایه می‌شکند یا یکی از رنگ‌های پالت سایه آسیب می‌بیند که به همین دلیل از دیگر محصولات جدا شده و در دسته‌بندی بروکن باکس قرار می‌گیرند.

خرید لوازم آرایش ارزان

گاهی ممکن است به دلیل قیمت بالا محصولات آرایشی و بهداشتی مجبور به خرید لوازم آرایش ارزان شوید که کیفیت چندان خوبی نداشته باشند. در دست‌بندی بروکن باکس این امکان برای شما فراهم شده است که لوازم آرایشی گران قیمت را با قیمت مناسب و البته با آسیب‌های جزئی خریداری کنید. مثلا محصولاتی در این دسته‌بندی قرار دارند که در عکسبرداری و فیلمبرداری مورد استفاده قرار گرفته‌اند، پس نسبت به میزان استفاده از محصول شامل تخفیف می‌شوند.

حراج لوازم آرایش

معمولا همه دوست دارند لوازم آرایش موردنظرشان را با تخفیف خریداری کنند؛ حالا این امکان برای شما فراهم شده که در دسته‌بندی بروکن باکس لوازم آرایشی موردنظرتان را با قیمت مناسب خرید نمایید. اگر در مناسبت‌های ویژه به این دسته‌بندی مراجعه کنید می‌توانید لوازم آرایش باکیفیت را با قیمت مناسب از فروشگاه پیراکده تهیه کنید و در حراج لوازم آرایش شرکت نمایید.

خرید تخفیف‌دار لوازم آرایش

همانطور که می‌دانید تمام محصولات موجود در دسته‌بندی بروکن باکس تخفیف‌دار هستند اما درصد تخفیف هر محصول به مقدار آسیب یا میزان استفاده از آن‌ها بستگی دارد. مثلا اگر به فکر خرید پالت سایه با رنگ‌های متنوع هستید، در صورت تمایل به خرید تخفیف دار لوازم آرایش می‌توانید از پالت سایه‌های موجود در دسته‌بندی بروکن باکس دیدن نمایید که هر کدام ممکن است به دلیل شکستن آینه یا خراب شدن چند رنگ از پالت در این دسته‌بندی قرار گرفته باشند.

تستر لوازم آرایش

بعضی محصولات موجود در دسته‌بندی بروکن باکس تستر لوازم آرایش بوده و مدتی به عنوان تستر استفاده شده‌اند؛ هر یک از این محصولات نسبت به مدت زمان مصرف آن‌‌ها دارای تخفیف مناسبی بوده که برای افرادی که به دنبال خرید لوازم آرایش با کیفیت و مقرون به صرفه هستند مناسب می‌باشند. به عنوان مثال اگر به فکر خرید پک کامل رژلب مایع یا جامد هستید، می‌توانید از پک‌های رژلب موجود در محصولات بروکن باکس دیدن نمایید که هر کدام نسبت به میزان استفاده تخفیف‌دار هستند.

ست براش ارزان

اگر قصد خرید ست براش ارزان قیمت دارید اما به دلیل قیمت بالای انواع ست براش از خرید صزف نظر کردید، قطعا خرید از محصولات موجود در دسته‌بندی بروکن باکس برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. مثلا بعضی از محصولات دارای قوطی فلزی هستند که گاهی اتفاق می‌افتد در حمل و نقل آسیب ببینند اما محصولات داخل قوطی کاملا سالم باشند. پس به دلیل آسیبی که به در قوطی وارد شده، این محصول در دسته‌بندی بروکن باکس قرار می‌گیرد و اگر قوطی محصول برای شما اهمیتی ندارد شما می‌توانید این محصول را با تخفیف خریداری نمایید.

سایه چشم ارزان

سایه چشم ارزان یکی از محصولات موجود در دسته‌بندی بروکن باکس می‌باشد که ممکن است به دلیل آسیب‌های جزئی مثلا ریختن یک یا دو رنگ از پالت سایه چشم به دسته بندی بروکن باکس اضافه شده باشد. پس اگر به کیفیت محصول اهمیت می‌دهید، می‌توانید محصولی با کیفیت را با آسیب جزئی خریداری نمایید.

پک لوازم آرایش ارزان

بیش‌تر افراد دوست دارند پک لوازم آرایش خریداری نمایند اما گاهی به دلیل قیمت بالای پک‌های آرایشی از خرید منصرف می‌شوند. همانطور که قبلا ذکر شد گاهی محصولات در حمل و نقل آسیب می‌بینند مثلا ممکن است یکی از اقلام موجود در بسته آرایشی بشکند یا گم شود و به همین دلیل در دسته‌بندی بروکن باکس قرار بگیرد؛ پس شما می‌توانید با چشم‌پوشی از یک یا دو محصول آسیب‌دیده پک لوازم آرایش ارزان را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید.

لوازم آرایش های کپی تخفیف‌دار

بعضی از افراد به‌جای خرید لوازم آرایش ارزان ترجیح می‌دهند لوازم آرایش های کپی تخفیف دار بخرند؛ چرا که لوازم آرایش های کپی کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند؛ اما همانطور که می‌دانید از قیمت بالاتری نسبت به لوازم آرایش ارزان برخوردارند. اگر قصد خرید لوازم آرایش های کپی یا اورجینال تخفیف‌دار دارید، می‌توانید از دسته بندی بروکن باکس دیدن نمایید و محصولات اورجینال و های کپی را با آسیب جزئی تخفیف‌دار خریداری نمایید.