صابون، فوم و ژل شستشو

1-4 از 4

همانطور که می‌دانید پاکسازی و شستشوی پوست صورت یکی از مهم‌ترین مراحل مراقبت از پوست بوده که آلودگی‌های روی پوست را پاک می‌کند تا از آسیب به پوست جلوگیری نماید. یکی از روش‌های رایج برای شستشو صورت، آب و صابون است که با تولید انواع فوم و ژل شستشو جدید مصرف آن کاهش یافته و بسیاری از افراد به مصرف ژل‌های شستشو صورت روی آورده‌اند که خواص بیشتری برای پوست دارد. در نتیجه امروزه انواع ژل شستشو صورت با خواص مختلف جایگزین صابون‌ها شده‌اند اما خواص و ویژگی‌های مفید صابون نیز غیر قابل انکار است.

قیمت صابون، فوم و ژل شستشو

انواع صابون، فوم و ژل شستشو با ویژگی و قیمت متنوع در زیر قابل مشاهده می‌باشد. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات می‌توانید به تگ قیمت مراجعه نمایید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نیازمند استعلام تلفنی بودن محصولات، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع صابون، فوم و ژل شستشو با پیراکده تماس حاصل فرمایید.

تخفیف 40 %
مکس لیدی | Max Lady

صابون گوگرد مکس لیدی MAX LADY

کنترل ترشح چربی اضافی پوست، پاک کننده باکتری‌های روی پوست، درمان عارضه‌های پوستی
39,000 تومان 42,000 تومان

صابون

در تعریف علم شیمی، صابون متشکل از نمک و اسیدهای چرب می‌باشد که در زندگی روزمره برای شستشو، پاکیزگی و تمیز کردن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاریخچه ساخت صابون به 2800 سال قبل از میلاد برمی‌گردد که امروزه حتی با تولید محصولات شستشو جدید افراد بسیاری از صابون برای شستشو استفاده می‌کنند. فوم یا ژل شستشو از جمله محصولات جدیدی هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

فوم شستشو

انتخاب پاک کننده پوست اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل باید در انتخاب محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست دقت کنیم. فوم شستشو نوعی پاک کننده پوست بوده که با پوست‌های معمولی و چرب یا مستعد آکنه سازگار است. فوم شستشو صورت به پاک کردن عمقی پوست و پاک کردن آلودگی‌های سطح پوست کمک می‌کند.

ژل شستشو

ژل شستشو صورت یا فیس واش هم نوع دیگری از پاک کننده صورت بوده که پوست صورت را عمقی پاکسازی می‌کند. انواع ژل شستشو به حفظ چربی پوست کمک کرده و از خشک شدن بیش از اندازه پوست جلوگیری می‌کند که به همین دلیل برای پوست‌های خشک مناسب است. اما به دلیل تنوع فیس واش‌های موجود، انواع ژل شستشو مناسب برای پوست معمولی، چرب و خشک تولید شده است که شما می‌توانید با توجه به نوع پوست خود محصول موردنظر را تهیه نمایید.