ضد آفتاب

1-5 از 5

ضد آفتاب یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین وسایل آرایشی بوده که از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند. برای انتخاب ضد آفتاب مناسب پوست باید به چند نکته توجه کرد که اولین نکته توجه به رنگ ضد آفتاب است که اهمیت بسیاری دارد. دوم، انتخاب درجه SPF مناسب بوده که هر چقدر SPF کرم ضد آفتاب بالاتر باشد، بیش‌تر در برابر اشعه‌های مضر از پوست شما محافظت می‌کند.

قیمت کرم ضد آفتاب

برای اطلاع از قیمت انواع ضد آفتاب می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت کرم ضد آفتاب با پیراکده تماس حاصل فرمایید.

سینره | Cinere

کرم ضد آفتاب بدون رنگ سینره CINERE

مناسب برای پوست‌های حساس و کودکان، حفاظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر، حاوی ترکیبات گیاهی ضد التهاب، فاقد پارابن
از 75,000 تومان
تخفیف 12 %
گارینر | GARINEeR

کرم ضد آفتاب BB گارنیر اصل GARINEeR

مناسب برای انواع پوست، دارای پوشش بالا و رنگ طبیعی، ضد لک، حاوی پرایمر و کانسیلر، سری BB، با ماندگاری و کیفیت بالا، کاملا اورجینال
228,000 تومان 260,000 تومان
گزینه بیشتر: انتخاب SPF

ضد آفتاب‌ها از نظر spf و رنگ با یکدیگر متفاوت هستند. ضد آفتاب‌های رنگی و ضد آفتاب‌های بی رنگ هر دو با توجه به کاربرد و خصوصیاتی که دارند طرفداران خود را دارند. همچنین ضد آفتاب‌ها با توجه به میزان محافظت از پوست یا spf انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید نسبت به میزان در معرض بودن پوستتان محصول مناسب را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که هرچقدر میزان spf ضد آفتاب بیشتر باشد، بیشتر از پوست شما محافظت می‌کند. همانقدر که استفاده از ضد آفتاب اهمیت زیادی دارد، تمدید مداوم آن نیز بسیار مهم است و باید هر 3 الی 4 ساعت یک بار ضد آفتاب را تمدید نمایید. نوع پوست در انتخاب کرم ضد آفتاب خیلی مهم است. اگر پوستتان چرب است باید از کرم ضد آفتاب فاقد چربی استفاده کنید. نوع پوست هم در انتخاب کرم ضد آفتاب خیلی مهم است .اگر پوستتان چرب است باید از کرم ضد آفتاب فاقد چربی استفاده کنید.

ضد آفتاب بی رنگ

ضد آفتاب بی رنگ محصولی است که فاقد رنگ بوده و برای افرادی مناسب است که به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهند اما دوست ندارند رنگ پوستشان تغییر کند و کرم ضد آفتاب رنگی باشد.

ضد آفتاب رنگی

ضد آفتاب رنگی نوعی ضد آفتاب است که شما می‌توانید هم به عنوان ضد آفتاب و هم کرم پودر استفاده نمایید. توجه داشته باشید که ضد آفتاب‌های رنگی پوشش‌دهی بالایی ندارند و نمی‌توانند جایگزین کرم پودر باشند. اما برای افرادی مناسب است که دوست ندارند همزمان از کرم پودر و ضد آفتاب استفاده نمایند و می‌خواهند تنها با استفاده از یک محصول پوستی زیبا و سالم داشته باشند.