عطر استوک چیست؟

عطرهايی هستند كه بنا بر دلايلي ديگه قابل فروش در بازار متعارف نيستند كه این دلایل به صورت زیر شرح داده شده است:

١- اول اين كه ممكنه تستر باشند و تستر‌ها غيرقابل فروش در بازار متعارف هستند، بر روی آن عطرها نوشته شده تستر و غيرقابل فروش، اين عطرها را به ازاي مثلا هر ١٠ تا عطري كه به يك نمايندگي می‌دهند يک عدد هم تستر قرار می‌دهند كه فروشنده با استفاده از اين تستر كه به طور رايگان در اختيارش گذاشته می‌شود بتواند عطر را به مشتری معرفي كند و مشتری امكان تست و بعد خريد عطر را داشته باشد، اما خوب همه‌ی تسترها كه استفاده نمی‌شوند، آن‌هایی كه استفاده نمی‌شوند به بازار استوك ملحق شده تا از آن طريق با قيمت كمتر به دست مشتری برسند و كيفيتشان اگر از نمونه‌ی معمولی بهتر نباشد بدتر نیز نخواهد بود.

٢- دومين دسته شامل عطرهايی است كه از خود كمپانی يك راست منتقل به بازار استوك می‌شوند، در اصطلاح خودمون پرتي‌هاي كمپانی‌ها هستند، يعني يه اشكالی در فيزيك به طوري بوده كه مطابق با استانداردهاي برند نيست در نتيجه اصلا وارد جعبه نشده و مستقيم وارد استوك می‌شوند.

٣- دسته سوم اجناس مرجوعی فروشگاه‌هايی هستند كه سياست‌هاي استردادی در فروش دادن و به شرط استرداد، جنسي را به صورت آنلاين می‌فروشند و به خريدار اين امكان رو می‌دهند كه مثلا اگر عطری آنلاین خریداری شد و بعد از تحويل به هر دليلی نخواستند، حتي اگه از جعبه خارج شده باشد، بتواند برگرداند، خب اين فروشگاه‌ها اجناس مرجوعی را دور نمي‌ريزند، عمده و يكجا به واسطه‌ها می‌فروشند.

٤- دسته چهارم در امريكا و اروپا هر ٦ ماه برندها موظفند در قالب off بفروشند به خاطر سياست‌هاي اقتصادي آمریکا و اروپا كه احتكار گفته می‌شود، برای اين‌ كه كسي نتواند انبار كند، هر چيزی که فروختند كه فروختند و هر چيزی هم كه فروخته نشده، استوك!

٥- دسته پنجم در مورد عطرهايي هست كه disconnecting يا توقف توليد شدن! خب از روزي كه توليد متوقف ميی‌شود و آن عطر ديگه رو سايت رسمي و در شناسنامه‌ی آن برند نيست، باقي‌مانده‌ي عطر از تمام فروشگاه‌هاي دنيا بايد جمع شود و اين گروه هم دوباره به بازار استوك و با قيمت كمتر فرستاده می‌شود.

تا اينجا فقط بعضي از دلايل عمده ي استوك شرح داده شد، از حالا به بعد همه عطر‌ها تا زمانی که تفكيك شوند و به بازار هدف كه غالبا جهان سوم هست ملحق بشوند راه طولانی‌ای پيش رو دارند و احتمال خط و خش و شكستگی‌های بيشتر هم اضافه خواهد شد. پس در ظاهر و فيزيك عطر ما هيچ ضمانتي نداريم، ما فقط كيفيت و اصالت رايحه و سلامت و الف يا مجراي خروج عطر رو ١٠٠٪‏ ضمانت می‌كنيم، پس لطفا فقط اگر رايحه شناس هستيد سراغ ما بيايید، بهترين و بی‌نظيرترين مجموعه از عطرهای اورجينال را برای شما عزیزان داريم.

تمامی عطرها اورجينال و درجه ١ با گارانتي استرداد ٢٤ ساعته مي باشند اما بدون جعبه❗️

علت قیمت پايين، نقص فيزيكي در ساختار شيشه از جمله خط و خش روی شيشه، نداشتن احتمالي در و ... و بي واسطه بودن خريد عطرها از كشور فرانسه مي‌باشد.