لوازم لیفت ابرو

1-4 از 4

داشتن ابروهایی بلند و پرپشت آرزوی هر خانمی است. این روز‌ها هر آنچه که آرزویش را داشته باشید با کمی تلاش و پرس و جو، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با لیفت ابرو می‌توانید ابروهای خود را حالت داده و کاری کنید که پرپشت‌تر به نظر برسند. لیفت ابرو به معنای بالا بردن ابرو بوده به طوری که حالتی طبیعی به خود گرفته و از افتادگی زیر ابرو و حتی پشت پلک‌ها جلوگیری کند. بالا بردن ابروها یا لیفت ابروها، صورت شما را زیباتر و شاداب‌تر جلوه می‌دهد به طوری که چندین سال جوان‌تر به نظر خواهید آمد. لیفت ابرو اعتماد به نفس را به شما باز خواهد گرداند و نیاز شما را به انواع هاشور، کاشت ابرو و تاتو رفع خواهد کرد و ازهمه مهم‌تر اینکه ظاهر شما بسیار طبیعی خواهد بود.

تخفیف 12 %
Others

صابون لیفت ابرو مورلی Morly

تضمین کیفیت و اصالت محصول, صابون ابرو 24 ساعته لیبل‌دار MORLY با بسته بندی شیشه ای, لیفت‌کننده ابرو, بدون ایجاد سفیدک روی ابرو
79,000 تومان 90,000 تومان

روش‌های لیفت ابرو

برای لیفت ابرو روش‌های بسیاری وجود دارد از عمل‌های جراحی زیبایی گرفته تا استفاده از لوازم آرایشی برای لیفت ابرو که همگی بسیار موثر هستند اما قطعا تفاوت بسیاری در هزینه و نوع انجام آن‌ها وجود دارد. انجام عمل‌های زیبایی نتیجه‌ای دائم به شما می‌هد اما همانطور که این مسئله می‌تواند خوشایند باشد ممکن است ایراداتی هم داشته باشد از جمله دردناک بودن عمل، امکان آسیب رساندن مواد تزریق شده به بدن، در حین عمل جراحی و از همه مهم‌تر اگر پس از عمل زیبایی حالت ابرو‌هایتان را نپسندید، ناچار خواهید بود تا دوباره زیر تیغ جراحی رفته و هزینه، زمان و انرژی دوباره ای همراه با استرس بیشتر از نتیجه‌ی کار را به خود تحمیل نمایید. اما استفاده از لوازم آرایشی، نتیجه‌ای موقت داشته و پس از چند بار استفاده به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین حالت و شکل را برای ابرو‌های خود بیابید. 3 نوع لوازم آرایشی برای لیفت ابرو تولید شده است.

  • صابون ابرو
  • ژل ابرو
  • ریمل ابرو

صابون ابرو و ژل ابرو کاملا ابروها را بالا برده و لیفت می‌کنند اما ریمل ابرو بیشتر حالت‌دهنده ابرو بوده و قابلیت لیفت‌کنندگی زیادی ندارد. در ادامه بیشتر به توضیح این 3 نوع محصول خواهیم پرداخت.

صابون ابرو

اگر قصد دارید که ابرو‌هایتان را با استفاده از لوازم آرایشی لیفت کنید، بهترین گزینه، صابون ابرو می‌باشد چرا که در بین محصولاتی که برای لیفت ابروها استفاده می‌شوند صابون ابرو بیشترین قدرت لیفت‌کنندگی را داراست و با دارا بودن انواع عصاره‌ها، ویتامین‌ها ابرو‌ها را تقویت کرده و موجب رشد بیشتر آن‌ها خواهد شد.

ژل ابرو

بعد از صابون ابرو، ژل ابرو بهترین گزینه برای لیفت ابرو‌ با لوازم آرایش محسوب می‌شود. ژل ابرو، مایعی شبیه به ریمل دارد با این تفاوت که کاملا بی‌رنگ بوده و پس از استفاده اثری از خود روی ابرو، باقی نمی‌گذارد.

ریمل ابرو

همانطور که بالاتر نیز گفته شد، ریمل ابرو بیشتر به عنوان حالت دهنده ابروها است و قابلیت لیفت‌کنندگی زیادی ندارد. مایع ریمل، ژله ای بوده و دارای رنگ‌های متفاوت از تناژ قهوه‌ای و حتی زیتونی می‌باشد که می‌تواند ابروهای شما را حالت داده و تا حد کمی بالا ببرد در نتیجه ابروها ظاهری آراسته و مرتب به خود خواهند گرفت.

قیمت لوازم آرایشی لیفت ابرو

یکی از مهم‌ترین عوامل برای تصمیم‌گیری در مورد خرید یک محصول یا ارائه خدمات، تناسب کیفیت و هزینه‌ی آن می‌باشد. همانطور که گفته شد هزینه عمل جراحی زیبایی لیفت ابرو در مقایسه با قیمت لوازم آرایشی لیفت ابرو بسیار زیاد بوده و ممکن است نتیجه دلخواه را از عمل زیبایی به دست نیاورید که در این حالت، تمام هزینه‌ای که برای انجام آن داده‌اید بی فایده و به هدر رفته محسوب خواهد شد. ما در پیراکده سعی داریم محصولاتی باکیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم از جمله این محصولات، لوازم آرایشی لیفت ابرو است که شما می‌توانید با جستجو در وبسایت اینترنتی پیراکده، از قیمت لوازم آرایشی لیفت ابرو مطلع شوید.