دوشنبه, ۱۲ آبان,۱۳۹۹

مانیکور چیست؟ پدیکور چیست؟

اگر به مطالب آرایشی و بهداشتی علاقمند باشید، احتمالا عبارت مانیکور و پدیکور را شنیده‌اید؛ مانیکور و پدیکور به معنی رسیدگی به ناخن‌ها بوده که در نتیجه این رسیدگی‌ها شما می‌توانید ناخن‌های زیباتری داشته باشید. مانیکور و پدیکور به زبانی ساده همان نظافت است. شاید تصور کنین با یک سوهان کشی ساده مانیکور وپدیکور  صورت گرفته است، اما اینگونه نیست،سوهان کشیدن تنها بخشی از مانیکور و پدیکور است. علاوه بر اینکه این امر ایجاد زیبایی در دستان شما می‌شود باعث نرمی ،لطافت درخشندگی انگشتان شما خواهد شد.امروزه این امر ،رسیدگی به ناخن های دست و پا بسیار باب شده است،اما متاسفانه این امر مهم برای افرادی که هزینه ، زمان برایشان حائز اهمیت است مقدور نیست به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به یادگیری روش های خانگی در خصوص این عمل زیبایی راغب شده اند  در قسمت بعدی با روش های خانگی و ابزار مورد استفاده مانیکور و پدیکور بیشتر آشنا خواهید شد.

مانیکور خانگی چیست

مانیکور یعنی عمل زیباسازی ناخن های دست؛ که شامل روش هایی چون سوهان ناخن ، گرفتن پوست اضافه دور ناخن،تقویت ناخن ودر نهایت لاک زدن ناخن ها می‌باشد و موجب می‌شود احساس خوبی داشته باشید این امر تنها مختص خانم ها نمی‌باشد آقایان هم باید به این امر مهم بپردازند تا بتوانند این حس خوب را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید: ترفندهای اصلاح صورت

برای انجام مانیکور  ساده خانگی با استفاده از ابزاری همچون ناخن گیر،سوهان ناخن ، گوش گیر ناخن که پوست های مرده اطراف ناخن را می‌گیردو...می توان عمل مانیکور را انجام داد ودر انتها با استفاده از کرم نرم کننده،لطافت و پاکیزگی را در دستان خود احساس کنید.

مانیکور چیست

پدیکور خانگی چیست

آیا میدانستید پا قلب دوم هر انسان است؟ آخرین باری که به پا های خود اهمیت داده اید چه زمانی بوده؟ آیا می‌دانید چگونه می‌توانید پاهای خود را زیبا کنید؟داشتن پاهای زیبا وجذاب به زیبایی شما کمک می‌کند، پدیکور روشی است برای رسیدن به زیبایی وشادابی انگشتان پا.

این روش به تمیز شدن هم اندازه شدن ناخن پا کمک می‌کند.برای انجام پدیکور خانگی نیاز به ابزار اولیه همچون تیغ کف پا،رنده پا،سنگ پا،ناخن گیر،گوشه گیر ناخن،سوهان ناخن،پولیش ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید ست حرفه ای پدیکور اینجا کلیک کنید.

پدیکور چیست

برای خرید ست مانیکور و پدیکور زد وان کلیک کنید.

علاوه بر زیبایی ناخن ها این عمل باعث کاهش عفونت ،قارچ، از رشد کردن ناخن پا به سمت داخل و همچنین ایجاد بوی نا مطلوب پا جلوگیری می‌کند .با انجام پدیکور پا حس لطافت و نرمی را به پا های خود هدیه بدهید.

افزودن نظر جدید