انواع کوشن

1-6 از 6

کوشن یا پنکک مایع نوعی پنکک بوده که به‌صورت مایع در آمده و با استفاده از پد آرایشی روی صورت استفاده می‌شود. علاوه بر این Cushion نوعی زیرساز آرایشی به شمار می‌رود که حاوی BB کرم و CC کرم می‌باشد؛ BB کرم مخفف Beauty Base (پایه زیبایی) و CC کرم مخفف Color Correcting (اصلاح رنگ) می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های کوشن می‌توان به این مورد اشاره کرد که معمولاً حاوی پرایمر، ضد آفتاب و مرطوب‌کننده می‌باشد.

مزایای استفاده از کوشن

از کوشن‌ها برای اولین بار در کشور کره جنوبی رونمایی شد.  این محصول جدید به شما آرایشی نرم با بافت مخملی می‌دهد. کوشن  به دلیل پوشانندگی‌ بالا‌ی خود می‌تواند جایگزینی مناسبی برای  محصولات آرایشی گردد؛ هم چنین از کوشن‌ها می‌توانید به عنوان یک آرایش سبک با بافتی فوق‌العاده یاد کنید. از طرفی استفاده از کوشن برای افراد بی تجربه  در آرایش بسیار آسان می‌باشد و تجربه بی‌نظیری به جا می‌گذارد زیرا بافت نرم و پوشانندگی کاملش موجب شده تا به محصولات آرایشی دیگری احتیاج نداشته باشید. کوشن‌ها  با فاندیشن بی نظیر و فوق‌العاده‌ی خود یکی از بهترین لوازم آرایشی محسوب می‌شوند به دلیل اینکه می‌توانند همزمان کارایی  انواع کرم پودر و پنکک را یکجا داشته باشند. کوشن‌ها به دلیل مقاوم بودن در برابر آب آرایشی مات و سبک را به شما هدیه می‌دهند.

نحوه‌ی استفاده از کوشن

برای استفاده از کوشن ابتدا پد خود را به کوشن آغشته کنید و با حرکت ضربه‌ای روی پیشانی، چانه، گونه و بینی خود بزنید. این کار را آنقدر تکرار کنید تا تمام صورت شما حالتی یکسان و یکدست داشته باشد و کوشن یکنواخت همه‌ جای صورتتان را پوشش داده باشد. به یاد داشته باشید اگر پد کوشن را به آن آغشته کرده و به صورت تپ تپ و ضربه‌ای روی صورت خود کاور کنید نتیجه‌ی مطلوب تری خواهید داشت تا اینکه همانند پد پنکک آن رو روی صورت خود بکشید.

قیمت کوشن

برای اطلاع از قیمت کوشن می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت  کوشن با پیراکده تماس حاصل فرمایید.