Anastasia Beverly Hills

1-6 از 6

معرفی برند آناستازیا

آناستازیا سازنده یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی با همین نام می باشد که با مهاجرت به آمریکا در سال 1989 توانست راه موفقیت خودش را پیدا کند. سال 1997 زمانی بود که او به تنهایی برای خود یک سالن آرایشی را دایر کرد و بعد از آن در طی 3 سال بعد توانست محصولات خود را به بازار روانه کند. از آنجایی که ابرو یکی از منحصر به فرد ترین مواردی است که می تواند به انسان زیبایی ببخشد، محصولات اولیه او در رابطه با همین موضوع بود. به گونه ای که او همیشه از قانون طلایی در طراحی ابروهای خود استفاده می کرد.

همچنین مزیتی که برند آناستازیا با خود به همراه دارد این است که او محصولات خود را برای افراد آماتور طراحی می کرد تا با استفاده از آن ها بتوانند زیبایی و حرفه ای بودن را وارد چهره آن ها کند. بعد از آن در سال 2014 توانست کار خودش را گسترش دهد و به سمت تولید لوازم آرایشی برود. از محصولاتی که به شهرت جهانی دست پیدا کرده اند می توان به رژ لب های مایع، ژل طراحی ابرو و پلت کانتور اشاره کرد.

قیمت و محصولات موجود در پیراکده

اگر به دنبال محصولات برند آناستازیا هستید، باید گفت می توانید موارد مختلفی را از پیراکده تهیه کنید. در این فروشگاه اینترنتی می توانید پالت سایه چشم 14 رنگ، پالت هایلایتر و رژ گونه، شیمر و یا هایلایتر مایع، ست براش 12 عددی و در نهایت پک آرایشی کامل را خریداری نمایید. همچنین قیمت محصولات عرضه شده کاملا مناسب و با صرفه اقتصادی است. از این رو اگر به فکر زیبایی خود هستید، همین حالا دست به کار شوید.

Anastasia Beverly Hills

پک آرایشی آناستازیا ANASTASIA

17 تکه لاکچری و جذاب، دارای یک پالت سایه 14 رنگ، یک عدد هایلایتر خوشرنگ، 8 عدد پودر گلیتری در رنگ های مختلف کاربردی، 3 عدد شاین لب مینی، 4 عدد سایه مایع شاین
337,500 تومان