Callista

1-4 از 4

برند Callista متعلق به یک شرکت ایرانی به نام آريان كيميا تک می‌باشد که از سال 1381 به تولید و عرضه انواع لوازم آرایشی پرداخته است. شرکت آریان کیمیا تک به عنوان بزرگترین شرکت در خاورمیانه در زمنه تولید انواع لوازم آرایشی شناخته شده است. این شرکت با تولید بیش از 200 محصول آرایشی تحت عنوان برند کالیستا در حال رقابت با برندهای مطرح بین المللی است. در ادامه به معرفی برند کالیستا برای آگاهی بیشتر شما می‌پردازیم.

معرفی برند کالیستا

برند کالیستا تولید کننده انواع محصولات آرایشی همچون ریمل، رژ لب، لاک ناخن، پنکیک و... می‌باشد که به سبب کیفیت عالی و قیمت مناسب بین همه خانم‌ها به ویژه دختران جوان فراگیر شده است. شرکت آریان کیمیا تک به عنوان اولین شرکت ایرانی تولید کننده لوازم آرایشی تحت عنوان کالیستا می‌باشد که با برندهای خارجی ئر حال رقابت است. تمامی محصولات کالیستا با استفاده از مواد اولیه اروپایی با بالاترین استاندارد بین‌المللی تولید می‌شوند. از مهم‌ترین هدف برند کالیستا رسیدن به رضایت کامل مصرف کنندگان است که شرکت آریان کیمیا تک با بیش دو هزار نیرو متخصص و همچنین با وجود آزمایشگاه‌های بزرگ و مدرن کنترل کیفیت توانسته تندیس متعددی از جمله «كيفيت برتر» و «رضايت‌ مصرف‌كننده» را کسب کند. کالیستا برعکس دیگر برندهای معروف دارای بسته‌بندی متفاوت با رنگ بندی‌های شاد و زیبا است که چشم هر بیننده ای را خود جذب می‌کند. قیمت محصولات کالیستا در کنار کیفیت عالی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه نیز می‌باشد. 

قیمت محصولات کالیستا

محصولات کالیستا از جمله لوازم ارایشی باکیفیتی است که توسط شرکت آریان کیمیا تک تولید می‌شود و از نظر کیفیت و کارایی با برندهای خارجی در حال رقابت است. پیراکده با داشتن سابقه ی درخشان در فروش انواع لوازم آرایشی، این افتخار را دارد تا انواع محصولات کالیستا را با قیمت مناسب عرضه کند.

انواع محصولات کالیستا در قسمت پایین نمایش داده شده است.

Callista

ريمل حجم دهنده کالیستا نارنجی مدل Bold Volume

ریمل حجم دهنده/پرپشت کننده/بلند و خوش حالت کننده مژه ها/حاوی رنگدانه های غلیظ و مشکی/ماندگاری مناسب/برس مویی/بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته در ساخت و ترکیبات
57,000 تومان