کالیستا | Callista

کالیستا در معنای لغوی به معنی زیباترین بوده و همانطور که می‌دانید دو برند با نام‌های مشابه وجود دارد. Callista و Calista BEAUTY دو برند ایرانی و چینی هستند که به دلیل تشابه اسمی با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شوند. کالیستا نام برندی ایرانی تولید کننده لوازم آرایشی بوده، اما برند کالیستا بیوتی ساخت کشور چین بوده که هر دو برند کیفیت بالایی دارند. اما مهم ترین تفاوت بین این دو برند چینی و ایرانی، ظاهر و رنگ بندی محصولاتشان است. شعار برند Callista «دنیاتو با کالیستا شاد و رنگی کن» یا «color up your life» بوده که با هدف زیباتر کردن چهره و افزایش اعتماد به نفس بانوان شروع به تولید محصولات آرایشی کرد و از تنوع رنگ‌های شاد در تولید محصولات آرایشی استفاده کرده است. اما برند کالیستا بیوتی رنگ‌بندی شاد و زیبایی ندارد و معمولاً رنگ محصولات آن مشکی است. برند Callista متعلق به یک شرکت ایرانی به نامآريان كيميا تک بوده که از سال 1381 به تولید و عرضه انواع مختلف لوازم آرایشی پرداخته است. شرکت آریان کیمیا تک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها تولید انواع لوازم آرایشی در خاورمیانه شناخته شده است. برند کالیستا با تولید محصولات آرایشی بیشماری تحت عنوان برند کالیستا رقیب جدی محصولات آرایشی اروپایی محسوب می‌شود. برند کالیستا دارای بسته‌بندی متفاوت با رنگ بندی‌های شاد و زیبا بوده که چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند. در ادامه متن بیش‌تر به معرفی برند کالیستا می‌پردازیم.

محصولات کالیستا Callista

برند Callista تولید کننده انواع محصولات آرایشی همچون ریمل، رژ لب، لاک ناخن، پنکک می‌باشد که به سبب کیفیت عالی، قیمت مناسب و تنوع رنگی شاد بین خانم‌ها به ویژه دختران جوان فراگیر شده است. شرکت آریان کیمیا تک به عنوان اولین شرکت ایرانی تولید کننده لوازم آرایشی تحت عنوان کالیستا بوده که در حتال رقابت با برندهای خارجی می‌باشد. تمامی محصولات کالیستا با استفاده از مواد اولیه اروپایی با بالاترین استاندارد بین‌المللی تولید می‌شوند. مهم‌ترین هدف برند کالیستا رضایت کامل مصرف‌کنندگان است که به همین منظور شرکت آریان کیمیا تک با بیش از دو هزار نیرو متخصص و همچنین به کمک آزمایشگاه‌های بزرگ و مدرن کنترل کیفیت توانسته تندیس متعددی از جمله«كيفيت برتر» و «رضايت‌ مصرف‌كننده» را کسب کند.

ریمل حجم‌دهنده Callista

یکی از محبوب‌ترین وسایل آرایشی ریمل بوده که می‌توان با استفاده از آن به مژه‌ها رنگ و حالت داد. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک ریمل خوب می‌توان به میزان حجم‌دهندگی، حالت‌دهندگی و بلندکنندگی ریمل اشاره کرد. بعضی ریمل ها حجم دهنده و حالت دهنده بوده، اما بعضی ریمل‌ها خاصیت بلندکنندگی دارند. لازم به ذکر است که بدانید ریمل‌های حجم دهنده هم می‌توانند خاصیت بلندکنندگی داشته باشند و ریمل‌های بلندکننده حجم دهنده هم هستند. اما به‌طور کلی فرچه ریمل‌ها طوری طراحی شده‌اند که هرکدام جداگانه کار حالت دادن و بلند کردن را انجام می‌دهند. یکی از بهترین ریمل‌های موجود در بازار ریمل حجم‌دهنده Callista بوده که دارای بسته‌بندی صورتی، بنفش و نارنجی می‌باشد و با رنگدانه‌های فوق‌العاده مشکی مژ‌ها را مشکی، مخملی و پرپشت می‌کند.

قیمت محصولات کالیستا

محصولات Callista از جمله لوازم آرایشی باکیفیتی هستند که توسط شرکت آریان کیمیا تک تولید می‌شوند و از نظر کیفیت و کارایی رقیب سرسخت برندهای خارجی هستند. اما در کنار کیفیت عالی، قیمت محصولات کالیستا بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده که باعث شده مصرف‌کنندگان زیادی جذب قیمت مناسب و همچنین رنگ‌بندی شاد این محصول شوند. پیراکده با داشتن سابقه درخشان در فروش انواع لوازم آرایشی، این افتخار را دارد تا انواع محصولات کالیستا را با قیمت مناسب عرضه کند؛ برای مشاهده قیمت محصولات کالیستا به سایت پیراکده مراجعه نمایید.