دایسل | Daycell

1-1 از 1

نام برند Daycell مخفف عبارت Daily Cell Care System بوده که به معنی سیستم روزانه مراقبت از سلول می‌باشد. Daycell یکی از برندهای معروف در کشور کره جنوبی می‌باشد که با تولید لوازم آرایشی باکیفیت و منحصر به فرد توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. برند دی سل در ماه نوامبر سال 1997 تاسیس شد که پس از گذشته بیش از دو دهه از تاریخ تاسیس برند دایسل، محصولاتش به اکثر کشورهای دنیا صادر می‌شوند. برند دایسل تولید محصولات آرایشی را با فلسفه تولید لوازم آرایش با کیفیت آغاز نموده و امروزه از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در تولید محصولاتش استفاده می‌کند.

محصولات دایسل Daycell

برند دایسل تولیدکننده انواع محصولات آرایش حرفه‌ای و مراقبت از پوست بوده که از جمله محصولات دایسل Daycell می‌توان به خط چشم، کرم پودر، سایه چشم، پنکک، رژ لب و رژ گونه اشاره کرد. پنکک یکی از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات برند دایسل بوده که در ادامه به معرفی کامل دو مدل پنکک Daycell می‌پردازیم.

پنکک دوکاره دایسل Daycell

دایسل تولیدکننده انواع لوازم آرایش صورت بوده که یکی از باکیفیت‌ترین محصولات برند دایسل می‌توان به پنکک اشاره کرد. پنکک معمولا بعد کرم پودر استفاده می‌شود و عیوب و نواقص پوستی را پوشش می‌دهد. پنکک دوکاره دایسل پوشش‌دهی فوق‌العاده‌ای داشته، در برابر تعریق مقاوم بوده و درخشندگی پوست را کاهش می‌دهد. پنکک دایسل آرایش را روی صورت تثبیت کرده و ظاهر چرب پوست را از بین می‌برد. یکی از خصوصیات پنکک دو کاره دایسل بافت نرم و کریستالی آن بوده که به سرعت جذب پوست شده و برای انواع پوست چرب یا خشک مناسب می‌باشد.

قیمت محصولات دی سل

همانطور که می‌دانید محصولات برند دایسل تولید کشور کره جنوبی بوده و از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای تولید محصولاتش استفاده می‌کند. قیمت محصولات دی سل نسبت به کیفیت فوق‌العاده بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده که شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید پنکک دایسل به فهرست محصولات این برند در فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه نمایید.