درماتیپیک | DERMATYPIQUE

1-2 از 2

برند درماتیپیک DERMATYPIQUE یکی از برترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست بوده که با شعار "You Deserve Better Skin" به معنی "پوستی بهتر شایسته شماست" شروع به فعالیت نمود. شروع فعالیت تجاری برند درماتیپیک بر چهار اصل اساسی استوار است که این چهار اصل عبارت‌اند از: دستاوردهای علمی نوین، رعایت استانداردهای جهانی، شناخت نیازهای پوست و برآورده کردن خواسته‌های متخصصین پوست. برند درماتیپیک با تولید محصولات مراقبت از پوست مانند پاک‌کننده‌های پوست، میسلارواتر، پن و غیره به حفظ رطوبت و شادابی پوست کمک کرده و همچنین آلودگی‌های روی پوست را پاک می‌نماید.

محصولات درماتیپیک

همانطور که می‌دانید محصولات درماتیپیک در زمینه مراقبت از پوست بوده و شما می‌توانید با استفاده از محصولات DERMATYPIQUE پوست زیباتری داشته باشید. از جمله مهم‌ترین محصولات برند درماتیپیک می‌توان به "پن پوست خشک، چرب و روشن‌کننده"، "محلول پاک‌کننده آرایش پوست خشک و یا چرب"، "کرم مرطوب‌کننده و آبرسان"، "فلویید مرطوب‌کننده و آبرسان"، "ضد آفتاب"، "ژل شوینده پوست چرب"، "کرم ضد جوش قوی"، "کرم لایه بردار"، "کرم دور چشم"، "کرم روشن کننده" و "کرم ضد لک قوی" اشاره کرد که در ادامه به معرفی مختصری از کرم روشن کننده درماتیپیک می‌پردازیم.

کرم روشن کننده درماتیپیک

کرم روشن کننده درماتیپیک یکی از محصولا با کیفیت برند DERMATYPIQUE بوده که روشن کننده پوست بوده و تاثیر بسزایی در کاهش لک‌های پوستی دارد. روشن کننده درماتیپیک سبب کاهش لک‌های ناشی از نور خورشید، بارداری، پیری، اقدامات درمانی و غیره شده که درمان‌کننده ملاسما، کک و مک، لنتیگو، و سایر انواع هایپرپیگمانتاسیون بوده که شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و سایر محصولات درماتیپیک به صفحه محصولات DERMATYPIQUE مراجعه نمایید.

قیمت محصولات DERMATYPIQUE

همانطور که می‌دانید محصولات برند درماتیپیک فوق‌العاده با کیفیت بوده و تاثیر بسزایی در زیبایی پوست دارند. همچنین برند درماتیپیک از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای تولید محصولاتش استفاده می‌کند. قیمت محصولات برند درماتیپیک نسبت به کیفیت فوق‌العاده بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده که شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید محصولات به فهرست محصولات DERMATYPIQUE به وبسایت فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه نمایید.