Ellaro

1-3 از 3

برند Ellaro با بیش از 40 سال سابقه تولید در زمینه انواع لوازم آرایشی بهداشتی باعث رضایت همه‌ی مصرف کنندگان و بالا بردن کیفیت لوازم آرایشی آن‌ها شده است. انواع محصولات لابراتوار الارو از جمله کرم پودرهای آن مورد تایید متخصصان پوست قرار گرفته است چرا که همه محصولات الارو طبق یک استاندارد با استفاده از ترکیبات کاملا ارگانیک تولید و عرضه می‌گردد. در ادامه به معرفی برند الارو برای آگاهی بیشتر شما عزیزان پرداخته‌ایم.

معرفی برند الارو

برند الارو یکی از معروف‌ترین برندهای دنیا در عرصه تولید لوازم ارایشی بهداشتی با فرولاسیون استاندارد است و به دلیل کیفیت عالی محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست همچون کرم ضد آفتاب مورد رضایت بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. برند الارو متعلق به لابراتوار وناژ در شهر آنژه در جنوب کشور فرانسه است که در جهت رسیدن به هدف کیفیت عالی، زیبایی و سلامت گام می‌دارد. از مهم‌ترین محصولات الارو، کرم ضد آفتاب آن می‌باشد که با پوشش دهی کامل و عالی که دارد به عنوان یک لایه حفاظتی بر روی پوست در برابر نور خورشید عمل می‌کند. از ویژگی منحصر به فرد برند الارو این می‌باشد که دارای خط تولیدی در کانادا و سوئیس نیز است. برای مشاهده قیمت محصولات الارو می‌توانید به قسمت محصولات پیراکده مراجعه کنید.

قیمت محصولات الارو

محصولات الارو به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال همه‌ی افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است، به همین سبب دارای قیمتی بالا می‌باشد. اما پیراکده انواع محصولات الارو را با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتری عرضه می‌دارد. 

انواع محصولات الارو در پایین نمایش داده شده است.