الارو | Ellaro

برند الارو یکی از معروف‌ترین برندهای دنیا در عرصه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی با فرولاسیون استاندارد بوده که با بیش از 40 سال سابقه تولید در زمینه انواع لوازم آرایشی بهداشتی توانسته رضایت تمام مصرف کنندگانش را جلب کند. انواع محصولات لابراتوار الارو از جمله کرم پودرهای آن مورد تایید متخصصان پوست قرار گرفته است چرا که همه محصولات الارو مطابق با استاندارد بوده و با استفاده از ترکیبات کاملا ارگانیک تولید و عرضه می‌گردد. در ادامه متن به معرفی برند الارو خواهیم پرداخت. برند الارو متعلق به لابراتوار وناژ در شهر آنژه در جنوب کشور فرانسه است که در جهت رسیدن به هدف کیفیت عالی، زیبایی و سلامت گام بر می‌دارد. در ادامه به معرفی یکی از باکیفیت‌ترین و شناخته‌شده‌ترین محصولات برند الارو خواهیم پرداخت.

محصولات برند الارو

برند الارو تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست بوده که از جمله محصولات آرایشی تولیدشده برند الارو می‌توان به انواع کرم پودر و بالم لب الارو اشاره کرد چرا که بیشتر محصولات برند الارو در دسته‌بندی بهداشتی و مراقبت از پوست قرار داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به پاک کننده صورت، تونر، انواع ضد آفتاب، کرم دور چشم و غیره اشاره کرد؛ در ادامه به معرفی کرم ضد آفتاب رنگی الارو خواهیم پرداخت.

کرم ضد آفتاب رنگی الارو

کرم ضد آفتاب رنگی الارو اصل علاوه محافظت از پوست شما در برابر نور خورشید، حاوی کرم پودر بوده که با پوشش دهی عالی و کامل پوستی صاف و بدون لکه برای شما به ارمغان می‌آورد. کرم ضد آفتاب Ellaro علاوه بر جنبه آرایشی جنبه درمانی هم دارد و برای پوست‌های چرب کاملا مناسب است. اگر می خواهید پوستی صاف، در عین حال شفاف و زیبا داشته باشید، کرم ضد آفتاب الارو گزینه مناسبی برای شماست که شما را از استفاده همزمان کرم پودر و ضد آفتاب جداگانه بی نیاز می‌کند.

قیمت محصولات Ellaro

محصولات الارو به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارند مورد رضایت و استقبال افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته‌اند. قیمت محصولات الارو نسبتا بالابوده اما این قیمت بالا نشان از کیفیت عالی محصول است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات Ellaro به سایت پیراکده مراجعه نمایید.