Essence

1-11 از 11

برند ESSENCE یکی از برندهای مطرح دنیا در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی می‌باشد که متعلق به اتحادیه اروپا است. این برند در سال 2001 به تولید محصولات اسنس با مواد اولیه کاملا استاندارد و مطابق با مقررات کمیسیون لوازم ارایشی اتحادیه اروپا، پرداخته است. انواع محصولات اسنی در سراسر اروپا به معروفیت و محبوبیت ویژه ای به سبب کیفیت عالی لوازم آرایشی اسنس، رسیده است. در ادامه به معرفی برند اسنس می‌پردازیم.

معرفی برند اسنس

اسنس یکی از برندهای معروف و مطرح اروپاست که فعالیت خود را در سال 2001 در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی آغاز کرد. هدف برند اسنس رسیدن به کیفیت عالی با قیمت مناسب بوده که در این راستا با نیروهای متخصص خود توانسته به تولید باکیفیت ترین لوازم آرایشی مطابق با استاندارهای اتحادیه اروپا بپردازد. قابل ذکر است که برند اسنس پس گذشت تنها 13 سال به یکی از برندهای معروف اروپا تبدیل شد و دارای رتبه اول فروش در 11 کشور اروپایی همچون آلمان ، هلند ، سوییس ، مجارستان و… می‌باشد. کیفیت وازم آرایشی اسنس از سال 2002 به بعد با بالاترین حد خود رسید و توانست جایگاه ویژه بین تمامی مصرف کنندگان به ویژه دختران جوان را داشته باشد. قیمت محصولات اسنس با توجه به کیفیت عالی و محبوبیتی که دارد بسیار بالا خواهد بود امکا پیراکده برای جلب رضایت شما عزیزان انواع لوازم آرایشی اسنس را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. 

قیمت محصولات اسنس

محصولات اسنس به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال همه‌ی افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است، به همین سبب دارای قیمتی بالا می‌باشد. اما پیراکده انواع محصولات اسنس را با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتری عرضه می‌دارد. 

انواع محصولات اسنس در پایین نمایش داده شده است.

Essence

ریمل آبی ضدآب اسنس (جوهر آبی)

حجم دهنده و بلندکننده/ضدآب/مایع ریمل بصورت آبی خوشرنگ و جذاب/ساخت کشور آلمان/شماره پروانه بهداشتی: 1481/4356790231
24,000 تومان