اتود | Etude

1-1 از 1

برند ETUDE متعلق به یک شرکت بزرگ واقع در کره جنوبی است که در زمینه تولید انواع لوازم آرایشی فعالیت دارد. برند اتود توانست خیلی سریع پیشرفت کند و جایگاه خود را به دومین برند معروف دنیا برساند. انواع محصولات آرایشی اتود دارای کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب می‌باشند که مورد رضایت بسیاری از خانم‌ها به ویژه دختران جوان قرار گرفته است. در ادامه به معرفی برند اتود می‌پردازیم. 

معرفی برند اتود

برند آرایشی اتود جز دومین برند معروف دنیا در حوزه تولید و عرضه انواع محصولات آرایشی با طیف رنگی مختلف و کاربردهای متفاوت می‌باشد. کمپانی اتود برای اولین بار در کره جنوبی تاسیس گردید و پس از آن که به شهرت جهانی رسید و طرفداران خود را پیدا کرد، فعالیت خود را گسترش داد و در کشورهای آسیایی همچون چین، تایوان، ژاپن و حتی فیلیپین شروع به عرضه انواع لوازم آرایشی نمود. همچنین به سبب کیفیت بالای انواع محصولات اتود، خانم‌های بسیاری در سراسر جذب لوازم آرایشی اتود شده و قیمت مناسب محصولات اتود موجب فراگیر شدن آن در بین همه جوانان شده است. 

قیمت محصولات اتود

محصولات اتود به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال همه‌ی افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است، به همین سبب دارای قیمتی بالا می‌باشد. اما پیراکده انواع محصولات اتود را با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتری عرضه می‌دارد. 

انواع محصولات اتود در قسمت پایین نمایش داده شده است.