فبل | Febble

1-3 از 3

برند فبل ساخت کشور چین بوده که تولیدکننده انواع لوازم آرایش بوده که محصولاتی با کیفیت تولید و عرضه نموده است. برند فبل با استفاده از مواد اولیه سعی در تولید محصولات باکیفیت داشته به همین دلیل توجه بسیاری از مصرف‌کنندگان لوازم آرایش را در سرتاسر دنیا به ویژه ایران جلب نموده است؛ در ادامه متن به معرفی کامل برند Febble می‌پردازیم.

محصولات برند Febble

برند Febble تولید‌کننده محصولات آرایشی به ویژه انواع پالت سایه چشم و رژگونه بوده که محصولاتش از کیفیت بالایی برخوردارند. سایه چشم‌های فبل دارای تنوع و رنگ‌بندی بسیار بالایی ‌بوده و به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند که در ادامه به معرفی یکی از بهترین سایه چشم‌های دودو گرل به نام پالت سایه چشم و رژگونه قبل Febble می‌پردازیم که ترکیبی از رنگ‌های خاص و زیبا برای زدن سایه چشم و رژگونه می‌باشد.

پالت سایه چشم و رژگونه فبل Febble

سایه چشم یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین لوازم آرایش چشم بوده که به زیباتر شدن چشم‌ها کمک می‌کند. سایه چشم انواع مختلفی دارد که از مهم‌ترین سایه‌ها می‌توان به سایه چشم پودری اشاره کرد که برند فبل یکی از برترین تولیدکنندگان سایه چشم بوده که تنوع رنگی خوبی در محصولاتش ایجاد کرده است. رنگبندی پالت سایه چشم و رژگونه فیبل دارای ترکیب رنگی مات و براق بوده که هم برای آرایش معمولی و روزانه و هم آرایش مهمانی و مجلسی مناسب می‌باشد.

قیمت محصولات فبل

برند Febble ساخت چین بوده اما علی‌رغم چینی بودن محصولاتی باکیفیت تولید و عرضه نموده است که به همین دلیل به یکی از مشهورترین برندهای موجود در بازار ایران تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در مقایسه با محصولات مشابه، برند فبل با وجود کیفیت خوب محصولات از قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای برخوردار بوده؛ همچنین شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید لوازم آرایشی برند فیبل به فهرست قیمت محصولات فبل در فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه نمایید.