فنتی بیوتی | Fenty Beauty

1-1 از 1

از جمله برندهای مورد توجه سلبریتی های معروف برند فنتی بیوتی می باشد. ریحانا سلبریتی معروف در زمینه آرایشی در سال 2014 تجارت شخصی خود را در زمینه فروش لوازم آرایشی راه اندازی نمود. او برند فنتی بیوتی برگرفته از نام خود را در سال 2016 تاسیس نموده و با شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی مانند ام.ای.سی.کازمتیکس و پارلوکس همکاری داشته است. وی در سال 2016 با شرکت کندو قراردادی بست و از طریق آن توانست محصولات برند خود را به فروش برساند. اولین محصول تولیدی این برند کرم پودر می باشد با 40 تناژ رنگی که برای انواع پوست با تن رنگی روشن تا تیره بسیار مناسب می باشد. اکثر میکاپ ارتیست های سیاه پوست قبل از تر از تاسیس برند فنتی بیوتی به برندهای بنفیت و کیم کارداشیان بخاطر نداشتن کرم پودر با طیف بسیار تیره انتقاد کرده بودند تا اینکه ریحانا شروع به تولید بیش از 40 رنگ کرم پودر با استاندارد نمود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

معرفی برند فنتی بیوتی

ریحانا که اهل باربادوس است، سعی کرده تا محصولات برندش برای هر نوع و رنگ پوستی مناسب باشد تا بتواند نیازهای دسته بزرگی از افراد را در بر بگیرد. اولین محصول برند فنتی بیوتی در 8 سپتامبر 2017 بفروش رسید همزمان با هفته مد نیویورک بود که توانست مبلغی برابر 72 میلیون دلار درآمد کسب نماید. در ۲۳ مارس ۲۰۱۸ و به مناسبت تولد ۳۰ سالگی ریحانا، شرکت یک کرم هایلایت به رنگ طلایی و با نام درتی ثرتی معرفی کرد. نکته جالب این محصول این است که روی بسته بندی آن به جای نشان FB که لوگوی برند است، نشان XXX که در زبان رومی نشانه عدد ۳۰ است، به چشم می خورد. هم اکنون تولیدات این برند در فروشگاه های اینترنتی ۱۵ کشور دنیا موجود است. حضور محصولات فنتی بیوتی در عربستان سعودی حرکتی موفق بود که با سود کلانی همراه شد، چراکه بازار لوازم آرایش در این کشور همواره داغ است.

قیمت محصولات کالیستا

با توجه به مورد توجه و محبوب بودن برند فنتی بیوتی در بین سلبریتی ها محصولات این برند دارای قیمت بالایی در بازار لوازم آرایشی خواهند بود و کیفیت و تنوع بالای محصولات در این موضوع بی تاثیر نخواهد بود. شما می توانید انواع محصولات برند فنتی بیوتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در فروشگاه پیراکده سفارش دهید و آرایشی زیبا و بی نقص را تجربه نمایید.

انواع محصولات برند فنتی بیوتی در قسمت پایین نمایش داده شده است.