گارنیر | GARNIeR

1-1 از 1

برند GARNIeR و GARINEeR از جمله برندهایی هستند که نام برندشان مشابه بوده اما علی‌رغم نام مشابه، تفاوت‌های زیادی دارند. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها محل ساخت آن‌هاست که برند GARNIeR یا گارنیه ساخت کشور فرانسه بوده اما برند GARINEeR یا گارنیر ساخت کشور تایلند می‌باشد. همچنین برند گارنیر با تولید محصولات آرایشی فعالیت خود را شروع کرده اما برند گارنیه تولیدکننده محصولات بهداشتی بوده که متعلق به شرکت اورال می‌باشد و در ادامه متن قصد داریم بیش‌تر به معرفی برند گارنیه بپردازیم. برند گارنیه در سال 1904 فعالیتش را در زمینه سلامت پوست و مو آغاز کرد و مواد طبیعی را با فرمول‌هایی فوق‌العاده ترکیب کرد تا محصولاتی تولید کند که زیبایی طبیعی را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان آورد.

محصولات گارنیه GARNIeR

برند گارنیه یکی از مشهورترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی بوده که محصولاتش از تنوع و کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. برند GARNIeR تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست، مو و رنگ مو بوده که مواد اولیه آن‌ها برگرفته از دل طبیعت است و یکی از پرطرفدارترین برندهای آرایشی می‌باشد. پاک کننده صورت میسلار واتر گارنیه، ماسک بمب آبرسان گارنیه و کرم ضدآفتاب بی بی کرم گارنیه از جمله محصولات GARNIeR هستند که در ادامه متن با یکی از پرفروش‌ترین محصولاتش آشنا می‌شویم.

کرم ضدآفتاب بی بی کرم GARNIeR

کرم‌های ضدآفتاب حاوی عناصر متفاوتی هستند که از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کنند و خطر ابتلا به انواع بیماری‌های پوستی را کاهش می‌دهد. یکی از بهترین و پرفروش‌ترین کرم‌های ضدآفتاب، کرم ضدآفتاب بی بی کرم GARNIeR بوده که از پوست شما در برابر پرتوهای فرابنفش محافظت می‌کند و درنتیجه پوست سالم‌تری خواهید داشت. همچنین بهتر است پیش از استفاده از کرم پودرهای آرایشی از ضدآفتاب استفاده کنید تا آسیبی به پوست شما نرسد و پوست شاداب‌‌تری داشته باشید.

قیمت محصولات برند گارنیه

برند گارنیه تولید کننده محصولات بهداشتی ساخت فرانسه بوده، از کیفیت بالایی برخوردار است و در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. همانطور که می‌دانید برند گارنیه متعلق به شرکت اورال بوده قیمت محصولاتش نسبت به کیفیت فوق‌العاده آن‌ها مناسب و مقرون به صرفه است، شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید لوازم آرایشی برند گارنیه به فهرست قیمت محصولات برند GARNIeR در فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه نمایید.