جیورجی | Giorgi

در سال 1922، کرخانه آث مارکا در شهر بارسلونای اسپانیا بنیان نهاده شد. این کارخانه به علت کیفیت بالای محصولات خود، در سال 1929 برنده مدال طلای کیفیت محصول از نمایشگاه بین المللی محصولات بهداشتی و آرایشی شد.برند GIORGI از محصولات این کارخانه است که به تازگی جای خود را در عرصه لوازم آرایشی در بین مصرف کنندگان محصولات با کیفیت باز کرده است.

معرفی محصولات برند جیورجی

برند جیورجی فعالیت خود را در سال 1922 در عرصه تولید لوازم آرایشی آغاز و در سال 1929 به علت کیفیت بالای محصولات خود مدال طلای کیفیت محصول از نمایشگاه بین المللی محصولات بهداشتی و زیبایی بارسلونا را از آن خود کرد.

کرم پودر GIORGI یکی از محصولات باکیفیت مناسب برای پوست خشک که علاوه بر اینکه نرمی و لطافت می بخشد،پوست شما را با پوشش دهی عالی و کاملی که دارد صاف و شفاف جلوه می کند.کرم پودر از جمله از لوازم آرایشی است که پایه ی همه ی مدل آرایش قرار دارد. ریمل حجم دهنده و فوق بلند کننده مژه جیورجی از جمله محصولات این برند می‌باشد که در میان مصرف‌کنندگان خود دارای جایگاهی ویژه است. محصولات GIORGI با دریافت تاییدیه سلامت توسط متخصصان برای چشم‌های حساس و افرادی که از لنز استفاده می‌کنند مناسب می‌باشد. محصولات این برند محافظ سلامت پوست و موی شما با ویژگی‌های منحصر به فرد و قیمتی مقرون بصرفه در فروشگاه پیراکده عرضه می‌شود.

قیمت محصولات جیورجی GIORGI

با توجه به تغییر و افزایش قیمت محصولات آرایشی موجود در بازار شما می‌توانید محصولات جیورجی را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب در فروشگاه پیراکده سفارش دهید.

انواع محصولات جیورجی در قسمت پایین نمایش داده شده است.