گلدن رز | Golden Rose

1-1 از 1

برند Golden Rose یکی از معروف‌ترین برندهای تولیدکننده لوازم آرایش صورت، چشم، لب و ناخن بوده که در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. برند گلدن رز یکی از زیر مجموعه‌های شرکت Erkul Cosmetics بوده که در سال 1983 شروع به فعالیت کرده است. برند گلدن رز یکی از برندها در ترکیه بوده که امروزه با گذشت 37 سال محصولاتش به بیش از 90 کشور در سرتاسر دنیا صادر می‌شوند. گلدن رز با این هدف فعالیتش را آغاز نمود که اولین انتخاب بانوان در سراسر دنیا باشد و از مرزها عبور کند تا به یکی از برجسته‌ترین برندهای جهانی تبدیل شود. برند گلدن رز رسالت خود را در ساخت باکیفیت‌ترین محصولات با استفاده از تکنواوژی مدرن می‌داند و قصد دارد با رویکرد مشتری‌محور انتظارت مشتریانش را در سرتاسر دنیا رفع کند.


قیمت محصولات گلدن رز

همانطور که می‌دانید برند گلدن رز یکی از برترین برندهای ترکیه بوده که با مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها محصولات با کیفیت تولید و عرضه می‌کنند؛ به همین دلیل قیمت محصولات گلدن رز با توجه به کیفیت بالای محصولاتش مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید لوازم آرایشی برند Golden Rose به فهرست قیمت محصولات برند گلدن رز در فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه نمایید.

ریمل Golden Rose

یکی از معیارهای زیبایی چهره داشتن چشم‌های زیبا و جذاب می‌باشد که می‌توان این زیبایی را به کمک لوازم آرایش چند برابر کرد. ریمل یکی از کاربردی‌ترین لوازم آرایش چشم بوده که با حجم دادن و بلند کردن مژه‌ها بر جذابیت چهره می‌افزاید. ریمل Golden Rose مدل Smokey Lashes یکی از باکیفیت‌ترین ریمل‌های موجود در بازار بوده که ساخت برند گلدن رز می‌باشد. ریمل گلدن رز دارای رنگدانه‌های مشکی بوده و مژه‌های شما را پرپشت و بلند می‌کند. همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ریمل گلدن رز مدل اسموکی لشز می‌توان به این مورد اشاره کرد که مژه‌ها را به یکدیگر نمی‌چسبباند.

پالت کانسیلر گلدن رز

امروزه پوشاندن جوش، جای جوش و لک‌های پوستی یکی از دغدغه‌های افراد بوده که مخصوصا برای حضور در جشن‌ها و مراسم‌ها اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کند. پالت کانسیلر گلدن رز مدل Camouflage Cream Platte یکی از محصولات باکیفیت برند گلدن رز بوده که دارای 6 رنگ تیره تا روشن برای پوشش‌دهی لک‌های پوستی می‌باشد. پالت کانسیلر Golden Rose با پوشش‌دهی عالی، پوست صورت را صاف و یکدست جلوه می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های مهم کانسیلر گلدن رز می‌توان به ماندگاری بالا و سبک بودن آن روی پوست صورت اشاره کرد.