کایلی | Kylie

1-5 از 5

برند کایلی

یکی از برندهای معروف در زمینه تولید لوازم آرایشی مربوط به برند کایلی می باشد که از سال تاسیس آن مدت زمان زیادی نمی گذرد. هنگامی که کایلی جنر یک کیت رژ لب را معرفی کرد، توانست به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کند. از این رو در سال 2016 تصمیم گرفت تا محصولات خود را گسترش دهد که رویا پردازی های او نیز کاملا موفقیت آمیز بود.

محصولات برند کایلی

این برند آمریکایی در زمینه تولید انواع مختلفی از لوازم آرایشی در حال فعالیت می باشد که تمامی آن ها می توانند زیبایی خاصی را به صورت شما ببخشند. از این محصولات می توان به مواردی همچون سایه چشم، رژ لب و پد آرایشی اشاره کرد.

محصولات و قیمت برند کایلی

یکی از مهم ترین مواردی که در زمینه خرید محصولات حائز اهمیت است. قیمت آن می باشد. از آنجایی که لوازم آرایشی می توانند زیبایی را به چهره شما بدهند، صرف کردن هزینه برای آن ها می تواند لذت بخش باشد. اگر شما نیز می خواهید به صورتتان روح دوباره ای ببخشید، می توانید از محصولات برند کایلی که در فروشگاه اینترنتی پیراکده عرضه می شوند، استفاده کنید. پک کامل آرایشی کایلی، پک رژ لب جامد مات کایلی، سایه چشم مغناطیسی کایلی و در نهایت پد آرایشی سیلیکونی کایلی از جمله لوازم آرایشی است که با قیمتی کاملا مناسب در این فروشگاه به فروش می رسند.

تخفیف 10 % ناموجود
کایلی | Kylie

پک رژلب مایع و خط لب کایلی KYLIE

دارای 12 رنگ رژ لب مایع مات به همراه 12 عدد خط لب با رنگبندی پرطرفدار، ماندگاری و کیفیت عالی، پوششی یکدست و سبک
ناموجود 495,000 تومان
تخفیف 10 % ناموجود
کایلی | Kylie

پد آرایش سیلیکونی کایلی KYLIE

قابل انعطاف/شستشوی آسان/سطح نرم و صاف جهت ایجاد پوشش کامل و یکدست/عدم جذب مواد آرایشی
ناموجود 15,000 تومان
تخفیف 10 % ناموجود
کایلی | Kylie

پک کامل آرایشی کایلی KYLIE

پک کادویی مناسب برای هدیه/کیفیت و پیگمنت بالای محصولات/دارای رژلب با رنگبندی متنوع، پالت سایه چشم، خط لب با ماندگاری و کیفیت بالا و پالت هایلایتر با رنگبندی...
ناموجود 390,000 تومان
گزینه بیشتر: انتخاب محصول