مکس لیدی | Max Lady

1-8 از 8

برند مکس لیدی اصالتا برای کشور انگلستان می باشد ولی جدیدا و حالا به دلایل مختلف بیشتر محصولات مکس لیدی در کشور تایلند و تحت لیسانس انگلستان تولید می شوند. لازم به ذکر است که کیفیت بالای محصولات مکس لیدی مثل قبل حفظ شده و حتی در بعضی از محصولات ارتقا هم پیدا کرده است.

کاربردی ترین و پرفروش محصولات مکس لیدی موارد زیر می باشد:

محصولات مراقبت از پوست مکس لیدی:شامل انواع کرم سفیدکننده، اسکراب های شنی و ژله ای مکس لیدی، شامپو بدن مکس لیدی مناسب برای خانواده و استفاده شخصی،صابون های ضد جوش و ضد لک مکس لیدی و ضد ها محصول دیگر.

محصولات مراقبت از مو مکس لیدی:شامل شامپو تریاک مکس لیدی مناسب برای ضد ریزش مو، شامپو روشن کننده مو مکس لیدی، انواع واکس مو مکس لیدی و صدها محصول دیگر.

پک ها و محصولات ترکیبی مکس لیدی: شامل مجموعه ای از محصولات منتخب max lady در داخل یک بسته بوده که مناسب هدیه دادن و یا استفاده بصورت هم زمان در منزل یا مسافرت می باشد.


تخفیف 40 %
مکس لیدی | Max Lady

صابون گوگرد مکس لیدی MAX LADY

کنترل ترشح چربی اضافی پوست، پاک کننده باکتری‌های روی پوست، درمان عارضه‌های پوستی
39,000 تومان 42,000 تومان
تخفیف 15 %
مکس لیدی | Max Lady

شامپو روغن آرگان مکس لیدی MAX LADY

مراقبت از مو و ایجاد حالت درخشندگی در موهای خشک و آسیب دیده/تغذیه کننده/حاوی آنتی اکسیدان و عامل احیاء و بازسازی بافت مو/حاوی گلیسیرین و آلانتوئین و عصاره گی...
233,750 تومان 275,000 تومان
تخفیف 15 %
مکس لیدی | Max Lady

شامپو شترمرغ مکس لیدی MAX LADY

حاوی پروتئین و ویتامین B5/حجم دهنده و پرپشت کننده مو/رفع موخوره/مناسب برای انواع مو/حجم 500 میل
212,500 تومان 250,000 تومان
تخفیف 10 %
مکس لیدی | Max Lady

شامپو کراتین بدون سولفات مکس لیدی MAX LADY

ترمیم کننده بافت آسیب دیده مو/قابل استفاده برای انواع مو/مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده/حاوی کراتین/آبرسان و حفظ رطوبت طبیعی مو/حاوی ویتامین های B6 و B3 و C...
265,500 تومان 295,000 تومان