Maybelline New York

1-5 از 5

یکی از معروف‌ترین برند لوازم آرایشی که از نظر کیفیت حرف اول را در دنیا می‌زند، MAYBELLINE می‌باشد. اولین محصول برند میبلین ریمل است که به سبب کیفیت عالی که داشت باعث شناخته شدن شرکت MAYBELLINE در کل دنیا شد. مدل‌هایی مانند لیندا کارتر ملکه زیبایی و بازیگر مشهور و همچنین جی جی حدید و آدریانا لیما باعث بیشتر شناخته شدن برند میبلین شدند. برند میبلین دارای یک تاریخچه بسیار جالب می‌باشد که در قسمت بعد به صورت کامل با آن آشنا خواهید شد. 

تاریخچه برند میبلین

در سال 1915 فردی به نام توماس لایل ویلیام (Thomas Lyle Williams) که تنها 19 سال داشت پس از مشاهده خواهرش از این که با آغشته کردن گرد زغال به وازلین چطور مژه‌های خود را آرایش می‌کند، ایده‌ی جالبی به ذهنش رسید و از ترکیبات خواهرش و با استفاده از علم شیمی خود یک محصول جدید که امروزه به آن ریمل می‌گویند را تولید نمود. او پس از تولید اولین ریمل به تدریج پیشرفت کرده و در سال 1917 برند خود را تحت عنوان میبلین ثبت کرد. این نام را به افتخار خواهرش Mable که عامل ظهور چنین ایده بود، قرار داد و در نهایت نیز شرکت خود را در آمریکا تاسیس کرد. او بعد از گذشت مدتی اولین ریمل خود را تحت عنوان ریمل کیکی تولید نمود که به سبب استفاده راحت و روانی که داشت، بسیار معروف شد و جزء اولین لوازم آرایشی مدرن و شیک به شمار می‌رفت. توماس توانست در سال 1960 بازار بزرگ لوازم آرایشی را در دست بگیرد و انواع لوازم آرایشی از جمله ریمل میبلین را تولید کند که مورد استقبال همگان قرار گرفت. در نهایت در سال 1996 کمپانی لورآل برند میبلین را خریداری نمود و در سال 2001 نامش را به میبلین نیویورک تغییر داد. امروزه محصولات آرایشی میبلین به سبب کیفیت و استفاده راحتی که دارند جزء پرفروش‌ترین لوازم ارایشی به شمار می‌رود.

محصولات آرایشی میبلین

ریمل از اولین و بهترین لوازم آرایشی برند میبلین می‌باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. از دیگر محصولات میبلین می‌توان به کانسیلر ایج ریوایند اشاره کرد که حاوی بهترین مواد آرایشی با کیفیت عالی نیز می‌باشد. شما می‌توانید انواع لوازم آرایشی MAYBELLINE را با مناسب‌ترین قیمت از پیراکده خریداری نمایید.

قیمت لوازم آرایشی MAYBELLINE 

لوازم آرایشی MAYBELLINE  به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال همه‌ی افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است، به همین سبب دارای قیمتی بالا می‌باشد. اما پیراکده انواع محصولات میبلین را با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتری عرضه می‌دارد.

انواع محصولات میبلین در پایین نمایش داده شده است.