ریمل لندن | Rimmel London

1-1 از 1

برند ریمل لندن ساخت کشور انگلیس بوده که در سال 1834 تاسیس شده است. ریمل لندن تولید کننده محصولات آرایشی بوده که بیش‌تر تولیداتش را به تولید محصولات آرایشی مخصوص چشم اختصاص داده است و ریمل یکی از پرفروش‌ترین محصولات برند ریمل لندن می‌باشد. همانطور که می‌دانید برند Rimmel London اولین و محبوب‌ترین برند تولیدکننده ریمل بوده و به همین دلیل کلمه ریمل موجود در زبان فارسی از نام این برند گرفته شده است. ریمل ریمل یکی از پرفروش‌ترین محصولات برند ریمل لندن بوده که از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. همچنین امروزه به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات برند ریمل لندن در کشورهای بسیاری به فروش می‌رسد.

محصولات ریمل لندن

برند Rimmel London تولید کننده انواع محصولات آرایش صورت، چشم و ناخن بوده که محصولات چشم ریمل لندن در بین مصرف‌کنندگان لوازم آرایشی از شهرت بیش‌تری برخوردار است. ریمل لندن به سبب کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولاتش در حال رقابت با برترین برندهای جهانی می‌باشد که ریمل سبز و نارنجی ریمل لندن از پرطرفدارترین محصولات برند ریمل بوده که در ادامه به پرفروش‌ترین محصولات ریمل لندن یعنی ریمل نارنجی می‌پردازیم.

ریمل نارنجی Rimmel London مدل Scandal Eyes

چشم‌ها یک از مهم‌ترین اعضای چهره می‌باشند که در زیبایی نقش به‌سزایی دارند. همچنین یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آرایشی چشم، ریمل می‌باشد که به مژه‌ها حالت و رنگ می‌دهد. از مهم‌ترین نکات برای انتخاب ریمل خوب، می‌توان به میزان حجم‌دهندگی، مشکی بودن و سلامت مواد داخل ریمل اشاره کرد. ریمل نارنجی ریمل لندن با وجود اینکه ساخت کشور بریتانیا می‌باشد، همچنان قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای نیز دارد. ریمل نارنجی Rimmel London مدل Scandal Eyes اصل با کیفیت و حجم‌دهنده بوده که توجه مصرف‌کنندگان بسیاری را جلب کرده و یکی از پرفروش‌ترین محصولات می‌باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های ریمل نارنجی ریمل می‌توان به این مورد اشاره کرد که مژه‌ها را به یکدیگر نمی‌چسباند و چشم‌ها را طبیعی جلوه می‌دهد.

قیمت محصولات ریمل لندن

همانطور که می‌دانید برند ریمل لندن ساخت کشور انگلیس بوده، از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و رقیب سرسخت برندهای دیگر می‌باشد. اما در کنار کیفیت فوق‌العاده، قیمت محصولات برند ریمل مناسب و مقرون به صرفه بوده که به همین دلیل مصرف‌کنندگان بسیاری از سرتاسر دنیا جذب محصولات برند ریمل لندن شده‌اند. فروشگاه اینترنتی پیراکده با داشتن سابقه درخشان در فروش انواع لوازم آرایشی، این افتخار را دارد تا محصولات ریمل لندن را با قیمت مناسب عرضه کند؛ برای مشاهده قیمت محصولات ریمل به وبسایت پیراکده مراجعه نمایید.