ریو | Rio

1-1 از 1

معرفی برند آرایشی ریو

ریو یکی از برندهای معروف آرایشی کشور برزیل می باشد که با تولید محصولات باکیفیت توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. یکی از مهم ترین اهدافی که این برند با خود دنبال می کند این است که بتواند به شما زیبایی در کنار سلامتی را ببخشد و از پوست و موهای شما محافظت کند. از محصولات معتبر و باکیفیتی که از این برند تولید شده اند می توان به مواردی همچون ماسک مو اورجینال کراتینه، ماسک مو کراتینه و آرگان دار، شامپو کراتینه و آبرسان، سرم مو و... اشاره کرد.

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی پیراکده

فروشگاه اینترنتی پیراکده یکی از اصلی ترین عرضه کنندگان محصولات برند ریو می باشد و تا به حال با این محصولات باکیفیت توانسته رضایت مصرف کنندگان را به سمت خود جذب نماید که از آن ها می توان به پنکک ضد آب مات، شامپو کراتینه و آبرسان، ماسک مو کراتینه زغال، شامپو زغال، شامپو بدون سولفات، ماسک مو اورجینال و ریمل حجم دهنده و ضد آب ریو اشاره کرد.

قیمت محصولات ریو

یک برند برای اینکه بتواند مخاطبان خود را در هر سطحی داشته باشد، نباید محصولات را با قیمت بسیار بالا عرضه کرد. این قانون دقیقا همانی است که در محصولات ریو عرضه شده در پیراکده دیده می شود. تمامی این محصولات در قیمتی مناسب و با صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان به عرضه می رسند. از این رو اگر شما نیز به دنبال زیبا بودن هستید، تهیه این محصولات در اولویت قرار دارند.