سودا | Sevda

برند سودا یکی از برندهای زیرمجموعه گروه صنعتی ارغوان بهداشت بوده که در سال 1382 تاسیس شده است. برند سودا یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم بهداشتی در ایران می‌باشد که با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا شروع به فعالیت نمود تا از زیبایی و سلامت پوست و موی مصرف‌گنندگان محافظت نماید که در ادامه به معرفی کامل برند سودا می‌پردازیم.

محصولات سودا

برند سودا تولید کارخانه‌ای در شهرک صنعتی اشتهارد بوده که انواع محصولات بهداشتی تولید می‌کند. از جمله محصولات مراقبت از پوست سودا می‌توان به اسکراب، فوم شستشو صورت، کرم آبرسان، کرم ویتامینه انواع ماسک صورت اشاره کرد که در ادامه به معرفی یکی از محبوب‌ترین محصولات Sevda می‌پردازیم.

فوم پاک کننده پوست سودا SEVDA

یکی از نیازهای روزانه ما شستشو و پاک کردن پوست صورت از آلودگی‌ها و مواد آرایشی بوده که پوست آسیب می‌زنند. فوم پاک کننده پوست سودا sevda یکی از باکیفیت‌ترین محصولات مراقبت از پوست بوده که دارای سه عصاره مختلف زغال، خیار و آلوئه‌ورا بوده که برای انواع پوست مناسب هستند. فوم پاک کننده زغال سودا مناسب برای انواع پوست بوده و حاوی روغن درخت چای می باشد و به همین دلیل لک و انواع جوش سرسیاه و سرسفید را از بین می برد. فوم پاک کننده صورت سودا با عصاره آلوئه‌ورا مناسب برای پوست خشک و نرمال بوده و آلودگی‌های پوست را از بین می‌برد. فوم پاک کننده خیار SEVDE مناسب برای پوست های چرب بوده که برای شستشو روزانه مناسب می‌باشد و ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند.

قیمت محصولات سودا

محصولات برند Sevda از جمله لوازم آرایشی باکیفیتی هستند که در کشور عزیزمان ایران تولید شده و از نظر کیفیت قابل مقایسه با برندهای خارجی می‌باشد. محصولات برند سودا در کنار کیفیت عالی، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای داشته و به همین دلیل مصرف‌کنندگان بسیاری جذب قیمت مناسب و کیفیت فوق‌العاده برند سودا می‌شوند. پیراکده با داشتن سابقه درخشان در فروش انواع لوازم آرایشی، این افتخار را دارد تا انواع محصولات Sevda را با قیمت مناسب عرضه کند؛ برای مشاهده قیمت محصولات برند سودا به سایت پیراکده مراجعه نمایید.