د بالم | theBalm

1-1 از 1

برند دبالم

<برند دبالم یکی از برندهایی است که تاسیس آن به سال 2004 بر می گردد و توسط فردی آمریکایی با نام ماریسا شیپمن راه اندازی گردید. این برند در رابطه با انواع محصولات آرایشی صورت، مراقبت از پوست و همچنین محصولات آرایشی برای ناخن می باشد که توانسته محبوبیت بالایی را به خود اختصاص دهد. از این رو در ادامه قصد داریم شما را با این برند و همچنین محصولات مختلف آن آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی برند دبالم

همانطور که اشاره شد معرفی انواع محصولات آرایشی این برند در سال 2004 می باشد که با فلسفه "زیبایی در پنج دقیقه" به افراد معرفی شد. هنگامی ماریسا شیپمن قصد راه اندازی این برند را داشت، کتاب های مختلفی را در رابطه با انواع خرید و وسایل آشپزخانه نوشت و بعد از آن شرکتTHE BALM را تاسیس کرد و بعد از برای گسترش کارهای خود یک طراح سایت را به استخدام خود در آورد.

محصولات پرطرفدار برند دبالم

هر چند این برند معروف در زمینه های مختلف آرایشی در حال فعالیت است ولی موردی که وجود دارد این است که برخی از لوازم آن برتری بیشتری را پیدا کرده اند که از آن ها می توان به مواردی همچون رژ لب مایع، سایه و هایلایت و پالت سایه چشم اشاره کرد.

قیمت محصولات برند آرایشی دبالم در پیراکده

فروشگاه اینترنتی پیراکده محصولات مختلفی را از این برند معروف را توانسته برای شما به عرضه بگذارد. هایلایتر شاین، رژ لب مایع، پالت هایلایتر و در نهایت پالت سایه چشم نمونه ای از این موارد هستند. اگر قصد زیبا کردن خودتان را در پنج دقیقه دارید، خرید محصولات این برند به شدت توصیه می شود؛ چرا که در کنار عملکردی که از خود نشان می دهند، از قیمت مقرون به صرفه و کاملا مناسبی بهره مند هستند