آمبرلا | Umbrella

1-1 از 1

برند آمبرلا Umbrella تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی بوده که در ایران تولید و روانه بازار می‌گردد. محصولات برند آمبرلا با استفاده از فرمولاسیون سوییسی در ایران تولید شده و به سلامت پوست شما کمک شایانی می‌کند.

محصولات برند آمبرلا

برند آمبرلا تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی بوده که از جمله محصولات برند آمبرلا می‌توان به ژل شستشوی صورت، کرم آبرسان، مام و دستمال مرطوب اشاره کرد که از کیفیتی عالی برخوردار هستند و دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو می‌باشد. در ادامه به معرفی یکی از پرطرفدارترین محصولات آمبرلا یعنی ژل شستشوی صورت آمبرلا خواهیم پرداخت.

ژل شستشو صورت آمبرلا

ژل شستشوی صورت یکی از محصولات بهداشتی پوست بوده که انتخاب محصول مناسب تاثیر بسزایی در زیبایی پوست شما دارد. ژل شستشوی صورت آمبرلا برای شستشوی پوست و پاکسازی منافذ پوست مناسب بوده و برای انواع پوست مناسب می‌باشد. ژل شستشوی صورت آمبرلا دارای حجم 310 میلی‌لیتر بوده که علاوه بر پاکسازی مواد آرایشی از روی پوست، آلودگی را از روی پوست شما پاک نموده و پوستی تمیز و شفاف به ارمغان می‌آورد.

قیمت محصولات Umbrella

محصولات برند آمبرلا از کیفیتی عالی برخوردار هستند که برای اطلاع از قیمت محصولات آمبرلا می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات Umbrella با پیراکده تماس حاصل فرمایید.