یوشاس | USHAS

1-9 از 9

یوشاس یکی از برندهای تولیدکننده لوازم آرایشی در کشور چین می باشد که بیش از دو دهه در این زمینه مشغول به فعالیت است. سیاستی که این برند آن را هدف کارهای خود قرار داد، رضایت مشتریان در کنار کیفیتی است که از خود ارائه می دهد. از آنجایی که این برند توانست راه خود را در کشورها اروپایی و همچنین آسیایی باز کند، شما را دعوت به خواندن ادامه این مطلب به صورت گسترده تر می کنیم.

معرفی برند یوشاس

همانطور که اشاره شد این برند در زمینه محصولات آرایشی در حال فعالیت می باشد و تاسیس آن به سال 1998 میلادی بر می گردد. چیزی که در ابتدای کار از برند یوشاس دیده می شد، کیفیت برتر محصولات آن بود. همین دلیلی شد تا این برند چینی بتواند محصولات خود را در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار بدهد که کشور ایران با داشتن بخشی از سهم آن اقدام به تولید انحصاری محصولات با همین کیفیت و با همین نام کرده است. هم اکنون این وظیفه بر عهده شرکت پویانگار می باشد که به تازگی یعنی در سال 1396 توانسته کارخانه صنایع شیمیایی اریس را خریداری کند. از این رو می توانید شاهد محصولات آرایشی مختلفی باشید که از آن ها می توان به مواردی همچون سایه چشم، هایلایتر، رژلب و پالت کانتور اشاره کرد.

قیمت محصولات برند یوشاس در پیراکده

از آنجایی که هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی پیراکده جلب رضایت افراد است، محصول بی کیفیتی را نمی توانید در آن مشاهده کنید. همچنین تمام محصولات آرایشی ذکرشده در این فروشگاه موجود هستند که می توانید آن ها را با قیمتی کاملا مناسب خریداری نمایید.

ناموجود
یوشاس | USHAS

پالت هایلایتر شاین یوشاس USHAS

5 رنگ پرطرفدار و جذاب/پیگمنت رنگ بالا/کیفیت عالی/ماندگاری بالا/دارای آینه و برس مخصوص/دارای دو رنگبندی متنوع/بسته بندی زیبا مناسب هدیه
ناموجود
گزینه بیشتر: انتخاب رنگ
ناموجود
یوشاس | USHAS

پالت کانتور مات یوشاس USHAS

5 رنگ زیبا و کاربردی در هر پالت/ دو رنگبندی متنوع/پوشش دهی و کیفیت عالی/ماندگاری بالا/ظاهر شیک و جذاب/دارای آینه و برس مخصوص/بسته بندی زیبا و شیک مناسب هدیه
ناموجود
گزینه بیشتر: انتخاب رنگ