ووکس | VOOX

1-1 از 1

امروزه برندهای متعددی در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعایت دارند؛ برند ووکس VOOX یکی از این برندهای تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی بوده که ساخت کشور کره می‌باشد. محصولات برند ووکس از کیفیت بالایی برخوردارند؛ اما همانند برندهای دیگر های کپی محصولات برند ووکس نیز موجود است که کیفیت پایین‌تری نسبت یه محصولات اصل دارد.

کرم روشن کننده بدن ووکس

همانطور که می‌دانید امروزه یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای شرکت در مراسم‌های جشن و مهمانی روشن و سفید کردن پوست بدن است. یکی از بهترین کرم‌های روشن کننده می‌توان به کرم روشن کننده بدن ووکس اشاره کرد؛ اما مثل برندهای دیگر دارای دو کیفیت اصل و های کپی است. کرم روشن کننده غلیظ اصل بوده و تا سه درجه رنگ پوست بدن را سفیدتر می‌کند، اما کرم روشن کننده رقیق های کپی بوده که پوست بدن را فقط تا یک درجه روشن‌تر می‌کند. یکی از تفاوت‌های آن‌ها در برجستگی نوشته و عکس روی محصول بوده که به راحتی قابل تشخیص است. برای مشاهده تفاوت‌های بیش‌تر و دقیق‌تر به صفحه محصول کرم روشن کننده بدن ووکس در سایت پیراکده مراجعه کنید. همچنین کرم روشن کننده ووکس ضدآب بوده، ماندگاری طولانی دارد و تا 24 ساعت پوشش‌دهی خوبی روی پوست دارد.

قیمت محصولات برند VOOX

برند VOOX ساخت کشور کره می‌باشد و از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. برند ووکس یکی از مشهورترین برندهای موجود در بازار ایران بوده که طرفداران زیادی نیز دارد. در کنار کیفیت خوب برند ووکس، قیمت محصولات آن اقتصادی و مقرون به صرفه می‌باشد. همچنین شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خرید لوازم آرایشی برند ووکس به فهرست قیمت محصولات برند VOOX در فروشگاه اینترنتی پیراکده مراجعه کنید.