دوشنبه, ۰۷ مهر,۱۳۹۹

شیمر (Shimmer) چیست؟

شیمر از جمله محصولات آرایشی پرفروش بوده که امروزه در بین افراد سنین مختلف محبوبیت بسیاری پیدا کرده است چرا که با ایجاد درخشندگی روی بدن بر جذابیت و زیبایی پوست شما می‌افزاید. شیمر نوعی هایلایتر بوده که انواع هایلایتر را می‌توان به شیمر، اسپری شاین، هایلایتر استیکی، هایلایتر مایع و هایلایتر پودری جامد تقسیم کرد که در این مقاله قصد داریم به معرفی شیمر و طرز استفاده از آن بپردازیم.

طرز استفاده از شیمر

طرز استفاده از شیمر به این صورت بوده که باید مقداری از شیمر را در قسمت دلخواهتان بریزید و بعد با براش مخصوص شیمر و یا با دست قطرات ریخته شده روی پوست را پخش کنید؛ بهتر است تا زمانمی که رد شیمر نمایان نباشد به پخش کردن شیمر ادامه دهید تا جذب پوست شود. بعد از پخش کردن کامل روی پوست درخشندگی و جذابیتی خاص روی پوست نمایان می‌شود.

برای خرید شیمر صورت و بدن هندیان HANDAIYAN کلیک کنید.

تفاوت شیمر و هایلایتر

همانطور که می‌دانید شیمر نوعی هایلایتر بوده که به تازگی طرفداران بسیای پیدا کرده است؛ اما بهتر است بدانید شیمر غلظتی بیش‌تر از هایلایتر داشته و در نتیجه پوشش‌دهی و پیگمنت بیش‌تری نسبت به هایلایتر دارد. شیمر معمولی برای پوست بدن استفاده می‌شود اما انواع هایلایتر پودری و جامد برای برجسته کردن استخوان گونه و کوچک‌تر جلوه دادن بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هایلایتر آناستازیا

بیشتر بخوانید: کوشن چیست؟

مزایای استفاده از شیمر

یکی از مهم‌ترین کاربرد انواع شیمر و هایلایتر برای شرکت در مراسم‌ها و جشن‌هاست. شما می‌توانید با استفاده از انواع شیمر لک‌ها، کک و مک‌های پوستی را بپوشانید و بر جذابیت، درخشندگی و زیبایی پوست خود بیفزایید. حتی اگر پوست شما هیچگونه لک یا کک و مکی نداشته باشد هم شما می‌توانید با توجه به سلیقه و علاقه خود کمی رنگ پوستتان را تیره کنید یا با استفاده از اسپری‌های شاین نمای شاین و براق روی پوستتان ایجاد کنید تا در مهمانی‌ها و جشن‌ها بدرخشید.

شیمر هدی بیوتی

برای خرید ست کرم پودر و شیمر هدی بیوتی HUDABEAUTY کلیک کنید.

قیمت شیمر

شیمر یکی از انواع لوازم آرایش جدید بوده که اخیرا بین مصرف‌کنندگان لوازم آرایشی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و برندهای مختلفی با مشاهده استقبال افراد از شیمر بخشی از تولیدات خود را به تولید شیمر با کیفیت اختصاص داده‌اند. همانطور که می‌دانید قیمت لوازم آرایش نسبت به برند، اصل یا کپی بودن محصول متفاوت بوده و در نتیجه قیمت شیمر هم مانند باقی لوازم آرایش‌ها نسبت به کیفیت محصولات تولید شده هر برند متفاوت هستند. شیمر مایع هدی بیوتی یکی از بهترین محصولات تولیدی برند هدی بیوتی بوده که شما می‌توانید برای خرید هایلایتر مایع هدی بیوتی و انواع شیمر به وبسایت پیراکده مراجعه نمایید.

افزودن نظر جدید