سه شنبه, ۲۸ بهمن,۱۳۹۹

فیس براش چیست؟

فیس براش وسیله‌ای برای شستشوی صورت بوده که به دو صورت برقی و دستی موجود است. فیس براش‌های برقی انواع مختلفی داشته که فیس براش اتوماتیک چرخشی و اتوماتیک لرزشی از جمله آنهاست. فیس براش‌های دستی و فیس براش‌های برقی هر دو به پاکسازی پوست کمک می‌کنند که شما می‌توانید با توجه به هزینه دلخواه انواع فیس براش را تهیه نمایید. فیس براش‌های دستی قیمت پایین‌تری دارند و شما می‌توانید روزانه از آن استفاده نمایید. در ادامه به معرفی انواع فیس براش و مزایای فیس براش خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از فیس براش

از جمله ابتدایی‌ترین مزایای استفاده از فیس براش می‌توان به شستشوی کامل صورت اشاره کرد به پاکسازی ملایم و عمیق آلودگی‌ها و مواد آرایشی باقی مانده روی پوست کمک می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از فیس براش پوستی تمیز، شفاف و زیبا داشته باشید و با لایه برداری از سطح پوست، بافت مرده سطح پوست را از بین ببرید. همچنین می‌توان به تحریک کلاژن سازی پوست و کاهش جوش‌های پوست اشاره کرد.

  • پاکسازی ملایم و عمیق آلودگی‌ها و مواد آرایشی
  • لایه برداری از سطح پوست و پاکسازی بافت مرده سطح پوست
  • تحریک کلاژن سازی پوست
  • کاهش جوش و آکنه

بیشتر بخوانید: درمان سریع جوش و لک صورت

طرز استفاده از فیس براش

طرز استفاده از فیس براش به این صورت بوده که ابتدا باید مواد آرایشی را از روی پوستتان پاک کنید چون فیس براش عمق پوست را پاکسازی می‌کند به همین دلیل در صورت وجود مواد آرایشی و آلودگی به عمق پوست شما نفوذ کرده و موجب ایجاد حساسیت پوستی و جوش روی پوست می‌گردد. بهتر است صورتتان را با میسلارواتر کاملا پاک نمایید. سپس از شوینده ملایم پوست استفاده نموده و کمی صورتتان را خیس کنید تا ژل شستشو روی صورتتان کف کند. سپس به آرامی صورتتان را با فیس براش ماساژ دهید و بعد از چند دقیقه صورتتان را بشویید. بهتر است پس از اتمام کار فیس براش را کاملا بشویید و خشک کنید تا از آلوده شدن آن جلوگیری شود.


فیس براش دستی


در ادامه قصد داریم به معرفی انواع فیس براش بپردازیم:

فیس براش دستی طرح ماهی

فیس براش دستی طرح ماهی دارای 5 رنگ زیبا و جذاب بوده که شما می‌توانید با استفاده از این محصول پوست صورتتان را پاکسازی نمایید. جنس فیس براش از سیلیکون مرغوب بوده که موجب ایجاد حساسیت و آلرژی در پوست نمی‌شود.


فیس براش دستی طرح ماهی


فیس براش دستی عروسکی

فیس براش دستی عروسکی دارای 11 رنگ زیبا و خوش رنگ بوده که به دلیل اندازه کوچک به راحتی در دست جا می‌شود و به راحتی می‌توانید تمام قسمت‌های صورت را پاکسازی و تمیز نمایید. فیس براش دستی عروسکی به پاکسازی منافذ پوست کمک کرده و آلودگی‌ها را از سطح پوست پاک می‌کند.


فیس براش دستی


فیس براش دو سر مویی و سیلیکونی

فیس براش دو سر مویی و سیلیکونی دارای 7 مدل مختلف بوده که در دو طرح ساده و رنگین کمانی تولید می‌شود. شما می‌توانید از دو سر فیس براش برای شستشو و پاکسازی پوست استفاده نمایید. یک طرف براش از جنس سیلیکون مرغوب ساخته شده و یک طرف براش دارای موهای نرم با تراکم بالا بوده که نمی‌ریزد یا با استفاده زیاد کنده نمی‌شود.


فیس براش دوسر مویی و سیلیکونی

بیشتر بخوانید: ماسک حبابی چیست؟

قیمت فیس براش دستی

برای اطلاع از قیمت انواع فیس براش می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت فیس براش دستی با پیراکده تماس حاصل فرمایید.

افزودن نظر جدید